Головна » Як навчитися

Як навчитися

Для тих, хто хоче вивчати козацьке бойове мистецтво “Спас”, ми можемо запропонувати кілька варіантів.

Заняття для дітей 6-8 років:

Програма включає: рухливі ігри, боротьбу, основи козацьких танців, самострахування і загальне зміцнення організму. Задача цих груп: організувати і дисциплінувати дітей, зміцнити здоров’я, підготувати до більших навантажень. І найголовніше – дати їм можливість погаласувати і пограти ігри. Заняття тривають 60 хвилин. Проводяться у понеділок, середу і п’ятницю у школах №19 і 25 міста Рівне.

Щомісячний внесок складає 200-250 грн. (в залежності від школи). Якщо зацікавило – тисніть контакти.

Заняття для дітей 9-15 років:

Програма включає: вивчення ударів руками і ногами, боротьби, акробатики і бойової акробатики, козацьких танців, загальної і спеціальної фізичної підготовки. Учні беруть участь у показових виступах, змаганнях з українського рукопашу “Спас” та інших бойових мистецтв за схожими правилами. Діти цієї групи запрошуються до участі у літніх наметових таборах.

Задача цих груп: навчити думати, зміцнити здоров’я і навчити самозахисту. Участь і перемоги на змаганнях розглядаються як бонуси. Заняття тривають 90 хвилин.

Проводяться у понеділок, середу і п’ятницю у школах №19 і 25 міста Рівне.

Щомісячний внесок складає 200-250 грн. (в залежності від школи). Якщо зацікавило – тисніть контакти.

Заняття для молоді 16 – 25 років:

Програма включає: удари, боротьба, акробатика, бойова акробатика, козацькі танці, загальна та спеціальна фізична підготовка, показові виступи, змагання.

Задача: підвищення фізичного розвитку, отримання змагальної практики, відбір і підготовка майбутніх інструкторів з українського рукопашу “Спас”.

Заняття проводяться 0 17.00 у вівторок, четвер і неділю у гімнастичному залі РДГУ. Тривалість 90 хвилин.

Щомісячний внесок складає 250 грн. Якщо зацікавило – тисніть контакти.

Індивідуальні заняття для дорослих:

Вивчається бойова техніка Спасу. Просто, примітивно, але ефективно. Удари руками і ногами, рухлива база – гойдок, робота на нижньому рівні, бойова акробатика. Оздоровчі і лікувальні техніки.

Задача: загальний фізичний розвиток, навчити самозахисту та діяти в екстремальних умовах. Крім того – оздоровити організм.

Заняття проводяться в Рівному, за домовленістю. Тривалість 60 хвилин (при 15 заняттях на місяць), або 90 хвилин (при 10 заняттях на місяць).

Щомісячний внесок складає 3000 грн. Якщо зацікавило – телефонуйте 067-370-52-24 (Віктор).

Оздоровчі системи Спасу для дорослих:

Унікальні техніки оздоровлення і зміцнення організму – народні та авторські розробки Олександра Притули. “Дев’ять сил”, “Кремінь”, “Гойдка”, дихальні енергетичні вправи та ранкові зарядки.

Задача: нормалізація роботи систем організму людини, загальне зміцнення здоров’я.

Заняття проводяться в Рівному при наборі групи від 10 осіб. Тривалість 60 хвилин (при 12 заняттях на місяць).

Щомісячний внесок складає 1000 грн. Якщо зацікавило – телефонуйте 067-370-52-24 (Віктор).

Ввідні семінари для інструкторів:

Ударна техніка. Основи боротьби. Бойова акробатика. Основи козацьких танців. Ігри та ігрові форми навчання. Теорія та методика Спасу. Дводенний семінар (м.Рівне, або на виїзді за домовленістю). Проводяться за наявності груп від 5 осіб.

Внесок складає 500 грн за семінар з людини. Якщо зацікавило – телефонуйте 067-370-52-24 (Віктор).