Головна » Видиво » Вправи з колодою

Вправи з колодою

Як підтримувати фізичну форму завдяки звичайній колоді? Як підготувати тіло до навантажень? Відповідь на ці питання ви дізнаєтеся у 22 випуску “Козацької звитяги” з Олександром Притулою.

Звичайно, це видиво є лише ознайомчим. Існує суттєво більше вправ, які ви можете виконувати завдяки колоді. Більше того – кожен, попрацювавши з цим предметом, зможе придумати свої.

При цьому, майстри козацьких бойових мистецтв стверджують, що колода – це універсальний тренажер. І він корисний зокрема, коли ви живете у сільській місцевості і не маєте партнерів для відпрацювання тих чи інших прийомів. Почавши з простих вправ, з часом ви зможете інтуїтивно напрацювувати свої. А ще через деякий час – зрозумієте як прості рухи можна використовувати у бою.

Крім того, хочеться додати, що не варто форсувати навантаження. Пам’ятайте про поступовість і все у вас вийде. А тим, хто зацікавився спасівськими методами підготовки, пропонуємо переглянути попередні ролики “Козацька звитяга” з Олександром Притулою у розділі “Видиво“.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*