Головна » Видиво » Як використати підручні засоби у бійці

Як використати підручні засоби у бійці

Як використати сумку для захисту від нападника. Як зарядка від телефону перетворюється у зброю. Звичайно, про використання підручних засобів у бою можна розповісти багато, але формат передачі дозволяє лише ознайомити.

Олександр Леонтійович показав дуже небагато. Але цього достатньо для того, щоб зрозуміти, що багато предметів можна використовувати як зброю. Ми, наприклад, колись для цього брали навіть газету. А за допомогою металевого кухлика відпрацьовували конвоювання 😉 Щоправда, під час показового виступу кухлик зник і довелося з цією метою терміново використовувати звичайну пляшку.

У схібних бойових мистецтвах пропонують використовувати маленьку паличку – явару. Дуже толкова річ. Та є один недолік – її треба ще дістати. Наприклад з кишені чи сумки. А бувають такі випадки, коли немає часу щось діставати. Саме тоді потрібно вміти використовувати те, що є в руках чи під руками.

Насправді, в Спасі, як і в багатьох інших бойових мистецтвах, є окремий розділ, де вивчається робота з підручними засобами. І тут уже важлива ваша фантазія, знання вразливих зон на тілі людини і принципів бойового мистецтва.

Кому цікаво – може переглянути попередні випуски передачі “Козацької звитяги” з Олександром Притулою. А хто хоче – приводьте дітей до нас на заняття, чи приходьте самі, наприклад на семінари “Козацьке здоров’я“.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*