Головна » Видиво » Кращі бої спасівців

Кращі бої спасівців

Козацьке бойове мистецтво “Спас”, кращі бої. На цьому відео нарізка з деяких боїв кращих вихованців дніпропетровської школи “Спас-Штурм”. У першому ролику Костя Драч показує зокрема те, як ударник може тримати дистанцію і не дозволяти супернику входити у боротьбу. Просто приємно дивитися.

Другий ролик – це нарізка з боїв Єгора Чорного. Стосовно цього хлопця постійно згадується історія, коли вихованець Василя Венгерського (на той час тренував у Мізочі), успішно перемагав Єгора. Минув час, Єгор вперто і посилено тренувався. В результаті, як і Костя Драч, став багаторазовим чемпіоном Європи та світу з різних видів бойових мистецтв (кік-боксинг, кік-джитсу, К-1, кемпо карате, ну і звичайно, з українського рукопашу “Спас”). А про Олега Ляшука, як бійця, пам’ятаємо лише ми 😉

До чого веду? Хлопці такі самі, як і більшість наших дітей, просто вони слухали свого тренера Геннадія Полякова і тяжко працювали. Насправді найбільшою перемогою будь-якого воїна є перемога над собою, над своєю лінню та своїм страхом. Після таких перемог – не страшний жоден супротивник.

Якщо хочете навчитися такому – запрошуємо до нас на заняття зі Спасу в Рівному.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*