Головна » Видиво » Козацький кінь, початок

Козацький кінь, початок

Ви вмієте сідати на коня? А їздити на ньому? Щоб навчитися, треба знайти для цього час і коня. А Олександр Притула розповість вам з чого почати. Два видива про верхову їзду від президента Всеукраїнської федерації “Спас”.

Головним у цьому ролику “Козацької звитяги” є те, як сісти на коня.

Звичайно, що досвідчені вершники вам розкажуть суттєво більше. Зокрема – як правильно підійти до коня, як його гладити, розмовляти з ним, знайомитися. І, повірте, це ціла наука. Поїхати на машині суттєво легше 😉

Коли ви навчитеся впевнено сидіти в сідлі, перходити з кроку на рись, з рисі на галоп чи карер, лише тоді можна переходити до різноманітних козацьких витребеньок. У наступному видиві Олександр Притула навчає елементу гарцювання (джигітовки), який називається “пістоль”.

Як бачите, елементів гарцювання суттєво більше. Але всяка наука має свою логіку і послідовність. Тому – починаємо з малого 😉 Забираємо собі на стінку у соціальній мережі, щоб не загубити.

Попередні уроки від Олександра Притули можна побачити тут: Бій з мотузкою. А навчитися ще більше можна на семінарах Всеукраїнської федерації “Спас”

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*