Головна » Видиво » Як битися козацькою нагайкою

Як битися козацькою нагайкою

Використання підручних засобів у бою – один з важливих елементів Спасу. Сьогодні Олександр Притула розповість вам про деякі способи роботи з нагаєм. Виявляється, ним можна не лише бити, а й в’язати.

Майже кожен знає, що у справжнього козака був нагай. Дехто знає навіть те, що вони бувають донського і кубанського типу. А пластунські нагаї мали ще й ножа, захованого в ручку. Але мало хто знає способи використання цього предмета у бою.

В цьому випуску “Козацької звитяги” президент Всеукраїнської федерації “Спас” розповість про деякі з них. Доречі, зокрема прийоми роботи з нагаєм Олександр Леонтійович презентував роботу з нагаєм під час майстер-класу в США, коли йому вручали Оскара в галузі бойових мистецтв.

Для тих, хто не знає – Олександр Притула – чи не єдиний українець, який отримав цю нагороду. Невеличка довідка: з 24 по 26 січня 2014 року у «Залі Слави» м. Атлантік Сіті, штат Нью Джерсі, США проходило щорічне нагородження відзнакою за особливий вклад у розвиток бойових мистецтв («Оскар» у бойових мистецтвах»), у якому брали участь такі гранд-майстри світу у бойових мистецтвах, як Ден Северн, Джордж Бірман, Сантяьго Санчес та інші.

бойові мистецтва

Презентація роботи з нагаєм в США

Так що дивимося і учимося 😉 А кому цікаво – більше навчальних роликів є у розділі Видиво.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*