Головна » Видиво » Козацька звитяга №7

Козацька звитяга №7

3 прийоми боротьби від козаків. Олександр Притула знайомить з прийомами, які називаються “заступ”, “перетуп” і “клумак”.

Боротьба колись була дуже поширена в Україні. Вона була улюбленою забавою як дітей, так і дорослих. Найвідомішими є види бортьби навхрест і на поясах. Але боролися також і на руках, на пальцях, на ногу, по-турецьки, по-циганськи. Відомі дитячі забави боротьба грудьми, спиною, різноанітні штовхачі, куча мала, “загинати сухого вовка”. І це далеко не весь перелік борецьких забав нашого народу.

Відповідно, що маючи такий арсенал видів, можна було вирости здоровим і сильним. Напевно, всім відоме ім’я першого українського чемпіона світу з боротьби Івана Піддубного. А він народився і виріс у звичайній селянській сім’ї.

Можна ще довго розповідати про українську боротьбу, але будь-що починається з першого кроку. Дивіться урок від Президента Всеукраїнської федерації “Спас” і учіться. А хто має натхнення – приходьте до нас на заняття і приводьте своїх дітей. Наші координати тут.

А для тих, хто хоче більш глибоко вивчати Спас та самому навчати підростаюче покоління, повідомляємо, що незабаром буде оголошено про набір на серію семінарів зі Спасу в Рівному. Слідкуйте за повідомленнями, або контактуйте уже з нашими тренерами.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*