Головна » Видиво » Дитячі показові виступи зі Спасу

Дитячі показові виступи зі Спасу

Одним з напрямків нашої роботи є показово-видовищний. Саме тут діти демонструють свої досягнення. Показ досягнень допомагає дітям підняти свою самооцінку. А глядачам – отримати гарний настрій. Кожен показовий має свою специфіку. І тут все залежить від фантазії тренера та можливостей дітей (іноді навпаки 😉 ). Школи бойового мистецтва Спас уже напрацювали певну базу та шаблони виступів. Якісь із них виглядають краще, якісь – гірше. Часто, усе виглядає значно краще на тренуванні, ніж на самому виступі.

Але, щоб ви розуміли, те, що ви побачите під час показового, відрізнятиметься від побаченого на змаганнях. А побачене на змаганнях відрізнятиметься від техніки реального бою. Бо бій потрібно завершити якомога швидше, а виступ має бути якомога довшим. Щоб глядачі встигли насолодитися 😉 .

Відповідно, сьогодні ми поширюємо цей ролик, щоб ви отримали задоволення від побаченого та склали своє враження про одну з форм нашої роботи. Це видиво змонтував докупи наш інструктор Сергій Мушик. Хтось із хлопців на видиві став чемпіоном України з боксу, а хтось загинув на війні. Наші діти різні, але всі вони ростуть патріотами своєї землі.

Кому сподобалося – приходьте учитися 😉

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*