Головна » Видиво » Бій з мотузкою

Бій з мотузкою

Робота з підручними засобами – дуже важливий етап підготовки воїна. Особливо пластуна – козацького розвідника. Зброєю може бути все – ніж, ложка, камінь і, навіть, мотузка. Трішки про це сьогодні розповість Олександр Притула.

Система підготовки воїнів потребує вміння не лише наносити удари, а й вміння нейтралізовувати супротивника. А розвідник ще й повинен вміти взяти “язика”. Про те, як наші предки брали ворога в полон, описують ще у візантійських хроніках.

Один з найвідоміших розвідників, герой Кримської війни 1853-1856 років, Самійло Кішка, за один вихід приводив до 10 полонених. Сам. Уявіть собі, ви взяли в тилу у ворога 10 “язиків”. І вам потрібно їх непомітно привести у свій табір. А якщо вони просто не захочуть іти? Як ви це зробите? І я не знаю. 😉

Тут я поки-що опущу питання того, як українця зробили “русскім гєроєм”. І те, що в тій війні 80% солдатів Російської імперії були українці.

Суть цього допису – зброєю може слугувати будь-що. Просто потрібно знати як і вміти цим користуватися. Навіть, якщо це ручка чи олівець. У минулому видиві Олександр Притула розповідав про те, як наші предки використовували у бою звичайний селянський ціп. А перед тим – знайомили з основами козацької шаблі.

Слідкуйте за нами, підписуйтеся на оновлення – буде цікаво.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*