Головна » Видиво » 77 ударів на хвилину. Дівчинка 6 років

77 ударів на хвилину. Дівчинка 6 років

В мережі багато роликів з дітьми, що займаються боксом, муей тай (тайський бокс), кікбоксингом тощо. А що вміють маленькі спасівці? Сьогодні хочу показати маленьку Аню Березу і її досягнення.Насправді, наші дітки різні. І кожен особливий по-своєму. Ані тут 6 років. Вона прозаймалася лише рік. Те, що ви бачите – це результат її додаткових занять. Річ у тім, що вона після своєї групи чекає на старшого брата, який займається зі старшими. Саме тоді вона і навчилася так бити ногами.

Крім того вона якось здивувала нас своїми відтисканнями у зв’язку з цим ми знали ще одне видиво, де вона відтиснулася 100 разів. Нижче в розділі “Видиво” є ще один ролик з нею. Сподіваюся, вам сподобалося. Дивимося і пишемо свої враження. Хто має бажання – приводьте до нас своїх дітей або приходьте самі.

Ми звичайно, учимо і танцювати гопак, розповідаємо про характерників, козаків, про нашу історію та традиції. Вцілому, ми виховуємо маленьких українців. Колись вони стануть великими українцями, елітою нашого народу. А поки-що – зміцнюємо їхнє здоров’я та фізичну підготовку.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*