Головна » Видиво » 30 хвилин про Спас на “Сфері”

30 хвилин про Спас на “Сфері”

Чи можна розповісти про свою діяльність за 30 хвилин? Особливо, якщо тобі задає питання досвідчений ведучий. Що зроблено за 20 років, з ким співпрацюємо, яка різниця між Спасом і Бойовим Гопаком, між Спасом та казачьїм Спасом і іще багато чого.

Все почалося з того, що на мене вийшов заступник директора рівненського телеканалу “Сфера ТВ” Андрій Смусь. Запропонував прийти до нього на програму. Каже – пора 😉 Ну, досвід подібних передач у мене уже був. Тому навіть не сумнівався. Андрій попросив узяти з собою книги, які ми (федерація Спасу) видали і подумати що цікаве можу розповісти.

Така постановка питання змусила задуматися – те, що цікаво мені, навряд чи буде цікаво більшості. А те, що я вважаю за буденність може бути цікаво іншим. Доречі, а що б ви, шановні читачі, хотіли б почути чи дізнатися про українську козацьку традицію? Пишіть в коментарях. Постараємося відповісти на ці питання.

В результаті Андрій підготував свої питання… Якщо чесно – щоб на них якісно відповісти мені потрібно було б години три. А слід було вкластися у 30 хвилин. Дуже старався 😉 потім переглянув – можна було б краще. Зрештою, ведучий запропонував прийти ще раз.

Доречі, хто додивився до згадки про семінар Олександра Притули – деталі на цій сторінці.

Користуючись нагодою хочу подякувати всій команді “Сфери ТВ” за запрошення та дружню атмосферу передачі.

А ви що скажете? Щось цікаве для себе дізналися?

Якщо сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*