Головна » Видиво » 3 принципи роботи проти ножа

3 принципи роботи проти ножа

Захист від супротивника, озброєного ножем, є актуальним питанням у всі часи. Зараз відкрилося багато шкіл ножового бою. Але мало хто учить захищатися від ножа. У цьому випуску “Козацької звитяги” Олександр Притула покаже початкові принципи роботи проти озброєної людини.

  1. Уникай бою. Тут слід пам”ятати, що людина з ножем має 30-кратну перевагу над неозброєним. Тому, якщо є можливість – краще втікти.
  2. Тримай дистацію і рухайся – якщо не маєш можливості утікати. При цьому шукай можливість знайти щось для захисту.
  3. Не намагайся забрати ножа. Це стосується в першу чергу тих, хто не відпрацював до автоматизму відповідних прийомів. Але навіть, якщо вони у вас відпрацьовані, краще коли ви зможете додатково чимось захиститися – палка, камінь, сумка тощо.

Насправді, цих принципів дещо більше, як і самих прийомів. І в подальших передачах Олександр Притула покаже деякі з них. Але якщо ви ще не встигли навчитися протидіяти озброєному ворогу – достатньо буде скористатися наведеними принципами.

А кому цікаво – може подивитися інші уроки Спасу на цій сторінці. Бажаючі можуть пройти навчання з козацьких методів оздоровлення.

Якщо сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*