Головна » Видиво » 13 серій українського мультфільму “Бабай”

13 серій українського мультфільму “Бабай”

А вас лякали в дитинстві Бабаєм? Напевно всіх лякали. І кожен уявляв свій жах. Цього разу Бабай отримав хоч якесь зображення. В українському мультфільмі від студії “Укранімафільм”. Незважаючи на страшну тематику, мультик вийшов добрим. І всіх, хто ще не бачив – запрошуємо до перегляду.

Коротко історії самого мультфільму. Знятий Мариною Медвідь і презентований у 2014 році. Вважається першим українським повнометражним анімаційним фільмом, який вийшов у прокат. З приводу каси – трішки цифр. Вікіпедія каже, що на його виробницво було закладено 8 млн. грн. у 2007 році. Але виробництво постійно заморожувалося через недофінансування. В результаті прокату було зібрано близько 2 мільйонів 300 тисяч. Це в Україні і Московії.

Сюжет мультику крутиться навколо чарівного яйця пташки Алконост. За володіння ним борються відьма, чорт, Бабай, Змій Горинич і Вій. Звичайно, що наші переможуть. Але сюжет мультику завершується дуже несподівано. Більше переповідати не буду, краще дивіться. 😉

Перед цим ми публікували інший мультфільм – “Лежень“. Лише на нашому сайті він отримав 30 тисяч переглядів. Сподіваємося, що Бабай зацікавить не менше глядачів, адже – це наше, укрїнське.

Якщо вам сподобався мультфільм – підтримайте сайт – поширте статтю у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*