Головна » Видиво » 100 відтискань у 6 років

100 відтискань у 6 років

У нас учаться різні діти, але найцікавіше з дівчатками. Вони теж різні, та по якійсь причині вони часто учаться краще хлопців. Головне, що бажання навчитися, бути кращими, у них більше, ніж у хлопців.

Як це не смішно, часто вони переважають своїх однолітків тим… коротше майже всім. Вони займаються хлопчачими речами. Якщо ви поцікавитеся на “Гайдамаках”, то дізнаєтеся, що на конях катаються майже самі жінки. І багато чого іншого.

У мене хлопці лінькуваті. вони можуть більше. Але навіщо напрягатися? Відтиснувся тридцять разів – ну і добре. Махнув ногою ледь вище пояса – і так піде. Потім, правда, сльози і соплі коли програють на змаганнях. Зате поржати – ми перші. Хоч щось радує.

Але я не про те. Запропонували для нашої Ані Берези взяти участь в шоу “Україна має талант. Діти”. Побачили її удари ногами на ютубі. Не люблю я цих шоу. Але для дитини – хай буде. Ну, а зараз – попросили зняти відео як вона відтискається. Бо я якось я похвалився, що вона відтислася 102 рази. Маленька вона ще. Та й не відтискалися ми давно на максимум.

А тут – то телефон глюканув. То інший телефон при зйомці дає погане зображення. Коротше ледь зняли з одним фальшстартом. Дитина зробила сотню відтискань на кулаках, встала, посміхнулася – все. Вона могла ще, але треба було не більше сотні. Ось такі дівчатка в Спасі. Замала вона для рекордів. Нехай працює поки для себе. А ви як вважаєте?

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*