Головна » Військова справа » Українці збанкрутували москальську корпорацію

Українці збанкрутували москальську корпорацію

Другий у світі виробник алкоголю, який належить московитам, подав заяву про захист від кредиторів. Фактично, вони оголосили себе банкрутами. Що ж тут особливого?

А особливістю є те, що причинами банкрутства вказано заборону постачання продукції в Україну. Через це бізнес корпорації у нас скоротився на 90%. Також серед причин вказано економічний спад у Московії, Польщі і Казахстані.

Уявляєте? Міжнародна корпорація оголошує про борг більше, ніж 1,1 мільярд доларів боргу. І левову частку цієї проблеми їм створила Україна. Доречі, мова йде про холдинг Рустама Таріко Roust Corporation.

Ця компанія разом зі своїми “дочками” виробляє і продає алкогольні напої в Польщі, Російській Федерації (Московія), Україні, Білорусі, Казахстані та Угорщині. Вона виробляє і продає такі відомі бренди як горілки “Русскій стандарт”, “Зубровка”, “Зєльоная марка”, “Урожай”, “Імпєрія”, “Парламєнт” та багато інших.

Насправді, вони подали заявку на захист від кредиторів 30 грудня 2016 року у США. А там процедура банкрутства складна. І за фактом дозволить московитам залишитися на плаву. Щоправда, їх чекає реорганізація та реструктуризація. За результатами американські кредитори зможуть отримати свої гроші.

У чому позитив новини? Пам’ятаєте, ми говорили про “7 рівнів війни“? Зараз мова про невеличку перемогу у геоекономічній війні. Якщо ж подивитися дещо ширше, то можна сказати про скорочення продажів в Україні різних косметичних та інших виробів з Московії. Але це скорочення продажів поки-що не достатнє для суттєвого удару по економіці північно-східного сусіда.

Ще одна маленька приємність. Не маю даних за 16 рік, але обсяги експорту московської горілчаної продукції в Україну у 2015 році склали 3,87 млн. дол. Для порівняння у 2013 це було 38,6 млн. дол. Тобто в 10 разів. Народ, ми круті!

Щоправда, ми також повинні пам’ятати і про те, що 90% гуртової торгівлі тютюновими виробами належить компанії “Мегаполіс-Україна” – дочці московитського “Мегаполісу”. А це якраз той варіант, коли куріння реально вбиває – материнська компанія крім тютюну виготовляє зброю. І ця зброя, цілком імовірно, може уже бути в Україні.

Тому слід пам’ятати, що купуючи будь-який московський продукт, ми фінансуємо економіку ворога. Ви можете до хрипу розповідати про свій патріотизм, обвішатися прапорами і носити найкращі вишиванки. Але якщо ви купуєте будь-яку продукцію Московії – ви ворожий агент. І навіть, коли дивитеся їхні серіали, бо за них платять наші телеканали – значить завдяки вам гроші знову ж таки ідуть туди.

У Спасі є карб: “Дивись чим нудить, а не словоблудить”. Ви можете не брати до рук зброї, але перестати платити агресору. І це буде ваш вклад у нашу перемогу. Це легко, тут немає загрози життю. І це – не показний, а реальний економічний націоналізм. А економічний націоналізм – це зброя еліти. Разом ми можемо суттєво більше, ніж поодинці. Але довга дорога починається з першого кроку.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Приєднуйтеся до нас, підписуйтеся і поширюйте наші статті – це найменше, чим можете нам допомогти.

Спас Рівне: Фейсбук, Ютуб, Гугл+

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*