Головна » Бібліотека » Що робити коли болить голова

Що робити коли болить голова

Іноді доводиться стикатися з тим, що болить голова. А ще, часто навалюється відчуття втоми від якої ніяк не виходить позбавитися. Або буває так, що спиш-спиш і не можеш виспатися. Було таке?

Сьогодні розповім як цьому зарадити. Свого часу ця стаття мені дуже допомогла. Тобто перевірив на власному досвіді. Автор її Валентин Тарасенко, каже, що наведена нижче вправа допомагає не лише в таких випадках.

У вправі немає нічого надтаємного або військового.
Все дуже просто і вкладається в схему роботи будь-якої системи сприйняття людини за відсутності збуджуючого її стимулу. Людською мовою це звучить так, що ми бачимо, коли нічого не бачимо, що відчуваємо, якщо рівний комфортний фон відчуттів і що ми чуємо, коли тиша.
Виявляється коли тиша, то зовсім навіть і не тихо. Чути, то що в народі звуть “дзвін тиші”. Ось він-то нам і потрібен. Якщо прислухатися до “дзвону тиші”, можна з’ясувати, що він не однорідний. І якщо прислухатися ще, можна почути цвіркунів … багато … високочастотний, що переливається, мелодійний звук великого поля цикад.
Як тут:

Ніколи не звертали уваги? 😉 А включіть це собі на сон, чи коли не можете заснути 😉 Ви не повірите!
Саме ці записи хороші тим, що примушують прислухатися, в одній потрібно почути крізь спів птахів, в інший просто прислухатися, низький рівень запису.
Можна зробити хитро, покладіть з одного боку від себе механічний годинник, з іншого секундомір або ще одні механічні годинники. Відсувайте їх від себе, збільшуючи межі чутності і чутливості вуха.
Через деякий час з’явиться “дзвін тиші”, знайдіть в ньому Цвіркуна.

Взято звідси: http://harakterstvo.in.ua/index.php

А нещодавно Валентин знайшов ще одну цікаву історію про спів цвіркуна. Виявляється, один американський композитор Джим Уїлсон записав спів цвіркуна і уповільнив трек – вийшов цілком ангельський хоровий спів. Послухайте:

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*