Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Творчі щоденники і розмальовки. Огляд

Творчі щоденники і розмальовки. Огляд

У цьому відео я вам розповім про свої творчі щоденники, книги і розмальовки. Це книги Кері Сміт «Знищ Цей Щоденник», «Безлад», «Кишеньковий сміттяр», «Це не книга». Крім того, творча книга «Лінія – це крапка, яка вийшла на прогулянку», розмальовка Олесі Вакуленко «Я люблю Україну» і розмальовки «Арт-Йога».


Про «Знищ цей щоденник» я розповідала у своєму попередньому відео «Знищ Цей Щоденник. Топ 10 сторінок». Тому тут скажу лише одну річ – цю книгу я уже завершила оформляти, в результаті вона стала вдвічі товстішою. І її обкладинка зроблена з подарункового пакету. А рамка напису – з ручок цього пакету.

Творчий щоденник «Безлад» – це друга частина серії книг Кері Сміт. Його особливість полягає у тому, що в ньому такі ж творчі завдання, як і у попередній книжці. І вона фактично є її продовженням. Насправді, я ще не займалася оформленням сторінок «Безладу» і лише розмалювала його форзац. Хоча, там є досить багато цікавих і незвичних завдань. Пізніше, я таки його буду розмальовувати і дещо з того покажу для вас на відео. Якщо вам сподобалася перша книга – вам сподобається і друга.

«Кишеньковий сміттяр» – неординарна книга. Її суть полягає у тому, щоб збирати різноманітне сміття та видозмінювати його. Це означає перетворювати звичайні і непотрібні речі у витвори мистецтва. Їх можна збирати не лише надворі, а й у себе вдома, оскільки деякі речі ви не зможете знайти на вулиці. Дуже цікаво перетворювати непотрібні папірці, листочки, скрепки, клей, фарби, ґудзики, гумки і частинки дерев на щось незвичне і красиве. Поступово, завдяки цьому можна навіть стати дизайнером..

«Це не книга» – нова книга в серії творчих щоденників Кері Сміт. Чому це не книга? Бо кожна сторінка може бути чимось іншим. Наприклад телевізором, колодязем бажань, привидом, другом, порожнім місцем, портативною робочою станцією чи секретним документом. І кожна з цих сторінок чи розворотів має своє завдання. Незабаром я приступлю до її оформлення.

«Лінія – це крапка, яка вийшла на прогулянку» також створена аби розвивати наші творчі навички. Дуже цікавим є таке завдання як уявити і намалювати як посварилися зелений з жовтим, рожевий злякався чорного, синій закохався у жовтий, а білий злякався чорного. А іще можна малювати те, що ти бачиш чи хотів би побачити у вікні.

«Я люблю Україну» Олесі Вакуленко – це розмальовка, створена за мотивами українського народного розпису. Тут дуже багато різноманітних і цікавих шаблонів. І коли ти їх починаєш замальовувати різними кольорами, вони ніби оживають.

Те ж саме можна сказати і про «Арт-Йогу» – дуже цікаві і своєрідні малюнки. Якщо вам була цікава моя розповідь, ставте лайки і підписуйтеся на мій канал. А також не забувайте поширювати моє видиво.

#ШколаУкраїнськихЮтуберів #Школа #українських #ютуберів – це україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.

А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Моя група вконтакті: https://vk.com/club123871976
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:
Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вк   Фб
Канали моїх друзів: підписуйтеся 😉
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан

Якщо вам сподобалася – підтримайте сайт і дітей – поширте статтю чи видиво.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*