Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Це не книга. Три завдання навмання

Це не книга. Три завдання навмання

Виконуємо завдання з нового творчого щоденника Кері Сміт “Це не книга”. Щоденник зроблений так, що його можна відкривати на будь-якій сторінці. Ми так і зробимо. 

Пам”ятаєте принцип “Знищ цей щоденник”? Завжди мріяли трохи покапостити та наробити дурниць? Нарешті трапилася нагода! Не бійтесь експериментувати! Розірвати сторінку? Будь ласка! Заляпати кавою? На здоров`я! Знищити вщент? Нема питань! Не стримуйте власні емоції! Цей щоденник якраз для них! Перетворюйте цю веселу книжку на джерело вашої творчої енергії.

Це все продовжено і покращено: Вам не доведеться шукати місце для цієї речі на книжковій полиці, бо з нею неможливо розлучитися, а ще — це НЕ книга! «Це не книга» — ваш квиток до іншої реальністі, де ви можете стати ким завгодно: ексцентричним вченим, середньовічним філософом, Джеймсом Бондом чи знаним художником. Відтепер ніяких обмежень, лише пам’ятайте — ви НЕ читач, а це — НЕ книга! Три поради наостанок: Довіряйте відчуттям. Не вірте першому враженню — речі не такі прості, якими здаються. Трапитися може все. Приготуйтеся. Подорож починається!

Канадська художниця Кері Сміт прославилася на весь світ своїми книгами і додатками про креативність, включаючи блокноти для творчих людей «Знищ цей щоденник» і «Відкрий світ заново», що потрапили в списки бестселерів. #ЗнищЦейЩоденник #Знищ #цей #щоденник

У своїй творчості і дослідженнях вона дотримується принципу, який письменник Уберто Еко називав «відкритою роботою», коли художній твір може бути завершено читачем, глядачем або користувачем. За це її авторські альбоми, дають читачеві можливість бути не тільки споживачем, але і творцем, полюбилися широкому загалу.

Сама Кері регулярно бере участь в різного роду художніх акціях, створює інсталяції та є консультантом Центру художньої активності. Вона також викладає курс концептуальної ілюстрації в Університеті мистецтв і дизайну імені Емілі Карр в Ванкувері, а також регулярно проводить майстер-класи з мотивів своїх книг.

І, найважливіше – Кері Сміт веде свій блог. І там можна побачити найцікавіші і найсвіжіші її новини. Ось його адреса: http://www.kerismith.com/blog А іще, вона має свою сторінку у Фб – ось посилання на неї: https://www.facebook.com/hi.keri.smith/?ref=ts
Бажаючі можуть підписатися на неї. Ну і про мене не забудьте – підписуйтеся 😉

І, нарешті, про що я розповідаю у цьому відео про творчий щоденник “Це не книга”:
Всім привіт, мене звуть Влада Pink! Сьогодні ми з вами виконаємо 3 завдання із “Це не книга”. Так як ця ” Не книга” щойно вийшла в продаж, я хочу вам детальніше про неї розповісти. Написала її креативна письменниця Керрі Сміт! Скажу вам по секрету, всі її книги мені надзвичайно подобаються.

Перше завдання, яке ми виконаємо – “Це тест на витривалість. Тримайте цю не книгу над головою стільки, скільки зможете. Зафіксуйте свій час тут, у книзі.
Кажуть, що легкі предмети над головою важче, ніж тримати просто – важкі. Давайте перевірим цей міф! Фуух, я протримала “Цю не книгу” над головою лише 2 хвилини, 55 секунд та 32 мілі секунди. Як на мене – це дуже поганий результат! Я думала, що я протримаю довше. Але як вже є, так і є! Ну що ж, переходимо до наступного завдання!

Ну, а тепер про мою спільноту:
#Школа #українських #ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.
А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:

Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вк   Фб
Канали моїх друзів: підписуйтеся 😉
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан, B-boy Toha

Якщо вам сподобалася – підтримайте сайт і дітей – поширте статтю чи видиво.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*