Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Як підсмажити яйця. БородаТа Кухня

Як підсмажити яйця. БородаТа Кухня

А ваші діти вміють смажити яйця? Як показує практика, зараз дітвора у 10-12 років цього не вміє. Можуть прийти зі школи і не знати що собі приготувати. Покажіть їм це видиво. Борода навчить.

Мій батько казав, що колись, смажені яйця з салом ставили на стіл дуже поважним гостям. Не знаю наскільки це правда, але з огляду на радянську спадщину таке могло бути. З іншої сторони – це найпростіша страва, яку кожен повинен вміти готувати.

Отже, що ж нам каже Борода? Яйця – популярний на сьогоднішній день продукт, який дуже часто фігурує в різних дієтах і системах харчування. Саме цей продукт входить в обмежений перелік інгредієнтів, які використовуються в розробці схем лікувального харчування або в дієтах, створених для позбавлення від зайвої ваги і нормалізації обміну речовин.

Це не означає, що смажені яйця є дієтичною стравою. Більше того, зараз дехто починає сперечатися на чому їх краще смажити – на салі, чи на олії. Бо, виявляється, олія не настільки вже й корисна, як вважалося донедавна. Але давайте поки-що залишимо ці суперечки в стороні.

Отже, зазвичай, яйця підсмажують на сковороді. Для початку на розігріту сковороду наливаємо трохи олії, розбиваємо туди яйця, намагаючись не пошкодити при цьому оболонки жовтків. Солимо, тримаємо сковороду 2 хвилини на вогні, після того, на 3-4 хвилини поміщаємо яйця в духову шафу. Після того, як білок придбає біле забарвлення, смажені яйця подаємо на стіл.

Хоча, як на мене – це складно. І духової шафи у вас немає, тоді просто накрийте сковороду з яйцями кришкою на весь час смаження. Ефект буде аналогічний тому, який відбувається при приготуванні смажених яєць в духовці. Насправді, тривалість перебування яєць на сковородці ви визначаєте самі, в залежності від ваших смаків. Хтось любить ріденькі, а комусь більше до вподоби геть запечені. Тут уже саменькі обирайте.

От і все! Їжте на здоров’я! Але не захоплюйтеся занадто сильно. Калорії смаженого яйця досить згубно впливають на фігуру. У день здоровій людині дозволяється вживати 1-2 смажених яйця, причому приготовані вони повинні бути виключно на рослинній олії, а не на вершковому або маргарині. А хто хоче – може і на салі. Обирайте 😉 Я показав рецепт на олії. Підписуйтеся на мій канал і – до нових смачних зустрічей.

Ну, а тепер про мою спільноту:
#Школа #українських #ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.
А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:

Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вк   Фб
Канали моїх друзів: підписуйтеся 😉
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан, B-boy Toha

Якщо вам сподобалася – підтримайте сайт і дітей – поширте статтю чи видиво.

смежені яйця

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*