Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Я вас навчу танцювати брейк

Я вас навчу танцювати брейк

У мене на каналі ви дізнаєтеся про те, як танцювати брейк. І зможете цьому навчитися. Мені 6 років і я зміг. Значить – зможете і ви. Якщо не станете крутими брейкерами, то точно зможете впевнено себе почувати на дискотеці. 

Ми почнемо з простих рухів. І їх ви побачите уже в цьому відео про брейк. Повірте, якщо зміг навчитися я, то ви – навчитеся точно. Якщо вам сподобалося, ставте лайки, підписуйтеся на мій канал і ми разом, крок за кроком, будемо вчити брейк.

Що таке брейк? Брейк-данс (англійською Breakdance) — це стиль вуличного танцю, що розвився з хіп-хоп-руху. Цей танець є одною з підвалин хіп-хоп культури. Це найстаріший і найвідоміший зі всіх стилів хіп-хоп-танців. Простіше брейк – це крутий вуличний танець з крутими рухами під круту музику.

Трішки історії з Вікіпедії: Традиційно вважається, що початки брейкдансу виникли у 1969 році завдяки зірці того часу Джеймсу Брауну та його хіту «Get on the Good Foot». Під час виконання своїх композицій він виконував своєрідний танець, що отримав назву «Good Foot». Згодом він стає окремим танцювальним стилем. Було також започатковано традицію баттлів. В мережі, доречі, гуляє кумедне видиво, де солдати танцюють гопака під музику батлу.

Танець тих часів значно відрізнявся від того, що розуміють під брейкдансом сьогодні. В деяких аспектах він був простішим. В танці не було таких елементів як Гелікоптер (Windmill), Хедспін (Headspin), Флаєр (Flare). Більше уваги приділялось футворку (або Floor Work). Цей, сьогодні застарілий, брейк став надзвичайно популярним серед молоді та вуличних угрупувань Південного Бронксу. Тут він пройшов значний шлях розвитку.

До наступного етапу розвитку долучились різноманітні групи людей, серед яких найвідомішими були Zulu Kings, Rock Steady Crew. Значний внесок додав діджей Africa Bambaataa, що створював музику для брейкдансу. Rock Steady Crew додали багато акробатичних рухів у брейкданс. Серед них: Хедспін, Бекспін, Хендглайд та Гелікоптер.

У 1980-их популярність брейкдансу різко пішла на спад. Однак на початку дев’яностих танець отримує друге дихання. З’являються такі вражаючі елементи як флаєр (flare), ейртвіст (airtwist), найнті (1990).

Школа українських ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.

А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів. Більше про нашу діяльність можна дізнатися:
Наш сайт
Група Спас Рівне:
Вконтакті, Фейсбук
Канали моїх друзів:
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан, B-boy Tony

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт і дітей – поширте у соціальних мережах.

B-boy Tony брейк малий брейкер хіп-хоп

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*