Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » “Хутір” Олени Захарченко. Рецензія на книгу

“Хутір” Олени Захарченко. Рецензія на книгу

Сьогодні Конкретний Ботан розповість вам про українське дитяче фентезі від Олени Захарченко. Розповідає досить коротко і захопливо. Ви швидко складете своє враження про книгу.

Отже, з вами знову Конкретний Ботан! Вітаю всіх! Сьогодні я вам розповім про одну цікавеньку книжку, письменниці Олени Захарченко. Називається вона «Хутір». Здавалось би, звичайна назва! Що тут такого, хутір, природа, село і люди та все таке звичне…

А от і не все таке, звичне! Події розгортаються на ніби то, звичайному волинському хуторі, куди дівчинка Христя, вимушена була переїхати з міста, через переслідування її батька радянською владою. Бо тут описано ще той жахливий радянський час, про який я, на щастя, тільки чув з розповідей старших людей! Але зовсім неочікувано для головної героїні твору і для читачів, посеред тої похмурої реальності, знаходиться місце для справжньої казки та сюжету з фентезі!

Бо виявилось, що Христя не просто собі дівчинка-школярка! А насправді, лісова Князівна, яка розуміє мову тварин та різних міфічних істот! Мавок, русалок, наприклад. Так-так, міфічні істоти, реально, існують! Просто вони надійно ховаються по лісах та полях і для більшості простих, пересічних людей, вони зовсім не помітні. І лише обрані та особливі їх можуть бачити і навіть, спілкуватися з ними.

Цей дар – розуміти мову тварин та бачити невидиме, постійно допомагає Христині і стає в пригоді. Але допомагають їй у її пригодах ще й звичайні вірні друзі, що живуть по-сусідству: Оленка, Микола та Сергій. А ще її бабуся, яка також знає про її дар і сама постає лісовою Княгинею у Христининих снах. Коротше, багато казкових таємниць та інтрижок у цій книзі вам гарантовано! Але це ще не головне! Ви впевнені, що точно знаєте, як розпався Радянський Союз?! Я також думав, що усе знав.

А почалося все з того, що Христя з іншими дітьми знаходять у лісі біля хутора криївку зі справжніми українськими повстанцями! Це були останні із підпільників, що засиділись у лісі, аж до самого розвалу СРСР! Ці останні повстанці, з допомогою дітей, зробили останній важливий внесок у розвал тої клятої радянської імперії! Та про це, детальніше читайте у книзі…

Так що, «Хутір» – це незвичайна подорож у загадковий світ, де пререплелися казкові та фантастичні події, з важливими подіями нашої історії! А ще – це книжка про щасливе і сповнене пригод дитинство посеред живої, казкової природи! Я б теж, хоч якийсь час пожив би з задоволенням на такому хуторі!
Книжка цікава буде не тільки дітям, а й багатьом дорослим, хто з ностальгією згадує своє дитинство десь у селі, поруч з природою!

Тому, дуже рекомендую, «Хутір» Олени Захарченко! Нудно точно не буде!

Ну, а тепер про мою спільноту:
#Школа #українських #ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.
А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:

Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вк   Фб
Канали моїх друзів: підписуйтеся 😉
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан, B-boy Toha

Якщо вам сподобалася – підтримайте сайт і дітей – поширте статтю чи видиво.

дитячі книги Олена Захарченко Хутір

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*