Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Як приготувати хот-дог вдома

Як приготувати хот-дог вдома

Сьогодні Борода на своєму каналі “БородаТа Кухня” розповідає про те, як швидко приготувати хот-дога вдома. І що для цього потрібно. Підписуйтеся на його канал, коментуйте, ставте лайки – буде смачно. Насправді, все досить легко. Щоправда, я б на його місці обсмажив іще сосиски. На мій погляд так смачніше. Але це на любителя. Зрештою дивіться, тільки слиною не заляпайтеся. На вигляд – дуже смачно 😉

А тепер трішки про те, звідки узялися хот-доги. І чому це гаряча собака 😉

Хот-дог (в перекладі з англійської – гаряча собака) – це бутерброд з гарячої сосиски або ковбаски в довгій булочці, щедро полита кетчупом і гірчицею – це класика «вуличної їжі». Якщо назва цього всесвітньо популярного перекусу вас смішить, значить, вам досі не знайома історія про німецького м’ясника з відмінним смаком і чудовим почуттям гумору. Цей жартівник придумав новий сорт сосисок і назвав їх «такса» (по-німецьки – «dachshund») за зовнішню схожість з комічною породою собак.

Кажуть, що перші хот-доги появилися в Німеччині у 1487 році. А у Америку ця їжа попала у ХІХ столітті. Вікіпедія наводить три версії походження назви.

  1. Слово “хот-дог” вішло від одного редактора газети, який у карикатурі намалював собаку між двома шматочками булки.
  2. Коли сосиску витягали з печі і брали руками, то обпікали пальці. Як наслідок лаялися “Hot, dog” – “гаряче, собака”.
  3. Один м’ясник з намецького міста Франкфурт виготовляв ковбаски під назвою «ковбаска Dachshund» — що у перекладі означає «такса». Він, уже як емігрант привіз до США рецепт цієї ковбаски. А у 1871 році почав продавати свій кулінарний шедевр обгорнутим шматками хліба. За рік йому вдалося продати більше 3 684 таких ковбасок. Страва швидко стала популярною.
    А у 1901 році один ілюстратор помітив, що хтось з продавців сосисок замість звичайних шматків хліба почав використовувати розрізану булку та класти між них ковбаску. Дарган вирішив зробити ілюстрацію даної страви, а оскільки не був впевнений чи правильно пишеться слово «Dachshund», то назвав її більш зрозуміло англійською — «хот-дог».
  4. Ще кажуть, що охрестили хот-догами цю їжу бо багато торговців подорожували разом зі своїми таксами. А ті були схожі на маленькі, товсті сардельки, а лотки, де торгували хот-догами, прозвали собаковозами.

Це був черговий випуск #ШколиУкраїнськихЮтуберів. Чекайте на наступні випуски. Підписуйтеся на наші канали і поширюйте видиво дітей. Вони дуже потребують вашої підтримки.

І ще трішки про нас:

Школа українських ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.
А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.

Більше про нашу діяльність можна дізнатися:
Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вконтакті
Фейсбук

Наші канали на YouTube:

БородаТа Кухня
Vlada Pink
Цікава хімія
Семен Монах
Конкретний Ботан

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

 

 

Борода кухня для дітей. хот-дог

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*