Головна » Проекти » Школа Українських Ютуберів » Битви за землю рідну. Ботан про Журавля

Битви за землю рідну. Ботан про Журавля

Цього разу Конкретний ботан дає свою рецензію на книгу Юрія Журавля – “Битви за землю рідну”. І, скажу я вам, це варто переглянути дорослим. Чому? А ви послухайте що каже дитина для вас.

«Битви за землю рідну» – книга Юрія Журавля – відомого художника, музиканта та громадського діяча про славні перемоги минулого. Це книга про переможні та героїчні битви наших предків від часів Святослава Хороброго і до сучасних кіборгів, захисників Донецького аеропорту (ДАП). Ілюстрована дуже цікавими та своєрідними малюнками і розрахована на широку аудиторію, а особливо на дітей-школярів. Видана українською та англійською мовами. Спрямована на пізнання нашої справжньої історії і допомагає у вихованні достойного та шляхетного підростаючого покоління українців.

Вітаю всіх, хто вже зачекався на новий випуск від Конкретного Ботана! І сьогодні я вам розповім про особливу книгу! І це не буде черговий роман-фентезі, чи взагалі якийсь роман! Але це буде потужний історичний супербойовик!

Отже, слухайте, українці! Досить скиглити! Досить нюняти, що все у нас погано і що ми бідні-нещасні! Я вам відкрию, ким ми були у минулому і ким ми маємо бути насправді! А допоможе нам в цьому цікавезна книга відомого художника, музиканта і авторитетного дядька Юрія Журавля – «Битви за землю рідну»!

Те, про що розповідається в цій книзі, вам не розповідають у школі і це не показують по телевізору! Тому що ця книга про героїв-переможців, про славні битви та перемоги, що мали наші предки у минулому! Про наших героїчних предків, яких знав і поважав весь світ, а не про бідних і нещасних рабів!

Короткий і не нудний текст, а також неповторні ілюстрації Юрія Журавля, занурять вас у світ перемог і величі, в якому реально колись жили українці! Ось, наприклад, Святослав Хоробрий, який врятував світ від грізного Хозарського каганату і розширив межі нашої держави від Дунаю до Волги! Подивіться якось на мапу – нічогенька така територія! А ось князь Костянтин Острозький! Найвеличніший полководець того часу! У далекому 1514 році, під Оршею, він, на чолі спільного українсько-литовсько-польського війська, так накостиляв у кілька разів переважаючій армії московитів, що ті москалики ще довгі роки не могли зібрати нову армію і не сунулись на наші землі! А славний гетьман Петро Сагайдачний, то геть дійшов був до Москви і заставив тремтіти від страху всю Московщину! І гетьман Іван Виговський колись розбив під Конотопом ціле московське військо, так, що аж цар їхній втікав за Волгу, думаючи, що українці йдуть на Москву! І подвиг під Крутами, і видатний полководець Болбочан, що навіть Крим був звільнив від червоних окупантів! І навіть сучасні герої Кіборги, що захищали донецький аеропорт від тих же надокучливих москаликів! І ще багато чого, про що ви могли і не знати! А малюнки такі, що просто заради них хочеться погортати книжку! Цікаво буде і тим, хто любить історію, і тим, хто не любить.

– Я під враженням! Виявляється, наші предки не сиділи, і не скиглили, «ой людоньки що ж робити, як путін нападе!» А брали долю в свої руки і перемагали!
– Отже, тим хто ще не тримав цю книгу в руках, наполегливо рекомендую! Кожен з нас може стати переможцем! Нам є в кого повчитися!

Школа українських ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція – будь-що, але українською мовою.
А іще – ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:

Наш сайт

Група Спас Рівне:
Вк   Фб
Канали моїх друзів: підписуйтеся 😉
БородаТа Кухня, Vlada Pink, Цікава хімія, Семен Монах, Конкретний Ботан

Якщо вам сподобалася – підтримайте сайт і дітей – поширте статтю чи видиво.

Битви за землю рідну Журавель

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*