Головна » Новини » Не подобається – зроби краще

Не подобається – зроби краще

Можна сказати, що наша діяльність в мережі уже оцінена інтернет-спільнотою. Звідки така думка? Пише мені Олександр Притула: “Тут мені порекомендували ознайомитися з твоїм сайтом. Сказали, що буде цікаво ознайомитися. І сайт цікавий”. Кумедність ситуації в тому, що наш сайт створений за його рекомендацією. Хоча виглядало це дещо інакше.

Якось, я мав необережність зробити зауваження, що сайт Всеукраїнської федерації “Спас” дуже незручний і там важко щось знайти. На що Олександр Леонтійович мені зауважив – “Зроби кращий”. Довелося замовкнути. Чому – поясню пізніше.

Тривалий час друзі мене торбили – треба сайт. Довго не розумів – навіщо? Зрештою, переконали. Спільними зусиллями зробили. Зараз просуваємося, виходимо на перші позиції. Але це зовсім інша історія. І тут – визнання 😉 Вчителю рекомендують ознайомитися з роботою учня. Ну, ми посміялися.

А тепер – що ж лежало глибше. Колись, на одному з семінарів, Олександр Леонтійович розділив нас на дві частини. Кожна група отримала свій карб (козацький закон) і на його основі необхідно було скласти притчу чи казку. Після визначеного часу, ми презентували ті казки. А далі звучало: “Що скажете про їхню казку?”…

Думаю, ви уявили як ми почали “там не так” і “тут не те”, “а тут не відповідає”… Олександр Леонтійович це все вислухав. І каже: “Хіба у вас стояла задача все обгадити? Ось так ми і живемо. Замість допомогти товаришу – втоптуємо його в багно. Замість покращити – в першу чергу шукаємо недоліки. Духовність – це стан людини, коли вона втрачає можливість руйнувати і починає творити. Не критикуйте, бо критика – це руйнування. Не подобається – зроби краще. Ось один з головних законів Спасу”.

Сподіваюся, тепер ви зрозуміли чому я замовк після слів “Зроби кращий” 😉

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*