Головна » Новини » Як зробити заняття цікавими і веселими

Як зробити заняття цікавими і веселими

Спас, виховання дітей, ігрові методи

Вершники

Школа нудна і давно набридла. Мало хто там хоче учитися. Малечу посадили за парти і забрали дитинство. А діти будуть займатися тоді, коли їм буде цікаво і весело. Найкращі світові педагогічні системи побудовані саме на зацікавленні та іграх. До цього науковці почали приходити відносно недавно. Але не українська система освіти.
У той же час, система виховання у козацькому бойовому мистецтві «Спас» з давніх-давен ґрунтується саме на іграх. В іграх та забавах діти краще і швидше навчаються, розвиваються і удосконалюються не лише фізично, але й духовно. Саме завдяки ігровим методикам навчання часто вдається досягнути вищих результатів. Ну, і найважливіше – так веселіше.
З метою покращення навчального процесу в секціях, інструктори Рівненської федерації козацького бойового мистецтва «Спас» провели в цю суботу навчально-методичні збори. Їх метою було саме удосконалення ігрових методик на заняттях. Адже тут існує безліч нюансів. Наприклад, для менших дітей рекомендується давати більше командних ігор, а для старших можна переходити до індивідуальних. А ще є індивідуальні особливості кожної дитини, особливості місць проведення занять, дисципліна на заняттях, заходи безпеки, кількість учнів, загальний рівень розвитку дітей, навчальний план та багато іншого.
Ви не повірите, але загальний фізичний розвиток дітей з кожним роком стає все гіршим. І те, що підходило малечі ще п’ять років тому, уже занадто складно сучасним. Не говорячи про десять і двадцять років. Тому часто доводиться корегувати не лише плани занять, а й правила деяких ігор.
Уже з понеділка наші заняття стануть веселішими і насиченішими. Хочете перевірити? Приводьте дітей. Ось вам графік занять у Рівному.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*