Головна » Новини » Як ми їздили на Кубок Києва

Як ми їздили на Кубок Києва

Минулі вихідні видалися багатими на змагання з бойових мистецтв. Хто де, а ми їздили на Кубок Києва зі Спасу. Він проводився вперше.  Відповідно, змагання вишли невеликими – 56 боїв, але гарними. Приїхали запорожці, дніпропетровці, сумчани, миколаївці, рівняни і, звичайно, кияни.

В гості до спасівців завітали представники київських клубів рукопашного бою та бойового самбо. Рівень учасників був різний – від новачків до досить досвідчених спортсменів.

Урочисте відкриття запам’яталося виступом Левка Лук’яненка та показовими виступами запорозьких і дніпропетровських спасівців. Родзинкою показових виступів став жіночий танок з шашкою “Коза” від миколаївської козачки Антоніни Квасниці.

танець з шашкою

Антоніна з Миколаєва і танок “Коза”

Чим сподобалися змагання – охайний теплий зал Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного, чітка взаємодія суддівської колегії та спортсменів і товариська атмосфера. Завдяки цьому змагання прошли без затримок та суперечок. Що, зрештою, свідчить і про об’єктивність суддівства.

Рівне представляли лише два спортсмени – Олександр Крикавський і Микола Береза. Вони змогли продемонструвати, що спроможні гідно протистояти кращим представникам спасівських шкіл – запорожцям і дніпропетровцям. Також показали і свої прогалини у підготовці. Зрештою, задачу ми виконали – себе показали і на інших подивилися 😉 Нашим результатом стали перше і друге місце.

змагання зі Спасу

Перемога Олександра Крикавського у першому поєдинку

Звичайно, до запорожців нам було далеко – їхня команда виборола Кубок Києва з українського рукопшу “Спас”. Сподіваємося, підтримка міністерства молоді і спорту надалі лише збільшуватиметься і подібні змагання у столиці стануть регулярними. Багато гарних світлин зі змагань, які зробив Саша Віннер ви можете побачити тут.

Маленькою приємністю стало нагородження Ані Берези подарунком від федерації – дівчинка сама включилася в роботу суддівської колегії і весь турнір підносила суддівські записки.

змагання зі Спасу

Нагородження найменшого учасника суддівської колегії

Ну, а ми дякуємо організаторам за чудові змагання і запрошуємо рівнян до нас на заняття. Доречі, бажаючі зможуть 26 березня побачити Олександра Притулу і взяти участь у його семінарі “Козацьке здоров’я“.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*