Головна » Новини » Українська музика. Кавери

Українська музика. Кавери

14 квітня вийшов новий кліп київського кавер-гурту B&B Project  – “Шторм” Вівальді. Крім того у них є Metallica і Scorpions, Вівальді і Бетховен – класика світового року і просто класика у виконанні української бандури та австрійського акордеону.  Я не спеціаліст в музиці – мені просто подобається. Тому і поширюю. І вас прошу.

Їхня спільнота Вконтактє розповідає:

B&B Project – український коллектив, створений в березні 2015 року. Наша основна мета – повернути популярність народним інструментам, методом пошуку нових, сучасних репертуарних і виконавських можливостей.


Деякі елементи з біографії:
Тетяна Мазур – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, по класу бандури та вокалу в Заслуженої артистки України Дедюх Лариси Віталіївни. Народилась Тетяна на Херсонщині, закінчила Херсонське Музичне училище по класу бандури в Заслуженого працівника культури Наталі Петрівни Мазур. Виросла в сім’ї музикантів, вони й привили любов до музики.

Сергій Шамрай – родом з Запорізького краю. Виріс у вчительскій сім’ї. Після закінчення музичної школи по класу баяну у Корхових З.В. і В.В. Вступив до Запорізького музичного училища, де навчався в Заслуженого діяча культури Пелюка С.О. Під час навчання ставав лауреатом міжнародних конкурсів (Італія,Словакія,Польща,Болгарія). Зараз Сергій навчається в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського у профессора,Заслуженого артиста України – Павла Віталійовича Фенюка.

Ще про їхні новинки можна дізнаватия у них у групі у фейсбуці, а більше кліпів – на каналі в ютубі.

Більше українського – дивіться наші мультфільми.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*