Головна » Новини » Спасівці – хто кращий?

Спасівці – хто кращий?

Дітей хлібом не корми – дай позмагатися. І що б ви їм не казали, вони всеодно намагатимуться якось самоствердитися. Гарно цьому допомагають змагання – і себе показав і побачив чого вартий. Десь в такому руслі пройшов Чемпіонат України з рукопашу “Спас” у Запоріжжі. 

Від Рівного брала участь команда у складі двох спасівців – Олександр Крикавський і Юрій Пашковський. Раніше ми писали про їхні досягнення в Березному, Києві та Луцьку. Це були змагання з вільного козацького бою за правилами Бойового Гопака, рукопашу “Спас” та рукопашу гопак. Хлопці достойно себе там показали.

Запоріжжя стало перевіркою – Чемпіонат України все-таки 😉 . В результаті Саша Крикавський зміг вибороти лише 3 місце. При цьому крайній свій поєдинок закінчив достроково – больовим на руку. Враження хлопців – сподобалося. Хочуть ще.

Аналіз цих змагань показує, що наші спортсмени спроможні перемагати на змаганнях всеукраїнського рівня. Технічний рівень дозволяє. Залишається тренерам правильно і якісно замотивувувати на перемогу. Річ у тім, що такий відносно низкий результат ми отримали через елементарне – не дотиснув, не виклався на повну. Це підтверджується програшем з розривом у 1-2 бали у Юри та боями Саші. Можемо – але не дотягуємо. 😉

Далі нас чекають обласні змагання зі Спасу в Рівному. Попередньо до нас зголосилися гопаківці Рівного і Києва, представники бойового самбо, бразильського джиу-джитсу, кік-боксингу з Рівного, ММА з Сарн, спасівці з Вінницької області. Сподіваємося на участь команди з тайського боксу. Змагання відбудуться в рамках фестивалю “Курган Леля” 15 травня. Бажаючі можуть ознайомитися з правилами змагань зі Спасу, уточнити деталі і до 7 травня подати подати заявку за електронною адресою. Участь беруть діти 8-9, 10-11 і 12-13 років. Положення можемо вислати. Запрошуємо 😉 Підтримуйте українське!

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*