Головна » Новини » Ви знаєте яке сьогодні свято?

Ви знаєте яке сьогодні свято?

Майже всі знають, що сьогодні Благовіщення. Старші люди кажуть, що воно навіть більше, ніж Паска. Але майже ніхто не знає, що сьогодні випадає також і Всесвітній день здоров’я. Що тут такого? Тоді скажіть що перше приходить в голову при слові здоров’я. Лікарня, чи не так? Я не правий?

То про яке здоров’я ми можемо казати? Ви рахували скільки ваша сім’я тратить в рік на ліки? Ви не тратите? Чудово! А багато таких знаєте? До чого ці питання? До того, що наші предки знали 16 хвороб. А сучасні лікарі – більше 20 тисяч. І на них ідуть скажені кошти. Фармація займає третє місце в світі за прибутковістю. Після торгівлі наркотиками та зброєю.

Що з того, скажете ви? А вас жаба не давить? Працювати ни чиюсь кишеню. Подивіться на типового українця. Ми учимося, щоб тяжко працювати на роботі. На роботу ходимо, щоб отримати трішки грошей. Зазвичай, їх вистачає на харчі, одяг і житло. Декому – на побухать. Крайнє – святе. Без цього ніяк.

Тільки, з таким режимом у нас появляється ще одна стаття затрат – лікування. 😉 По факту більшість працює для оплати лікування. За великим рахунком. І якщо на ліки тратяться трильйони, то на здоров’я… Скільки в рік ви тратите на своє здоров’я??? Так отож…

Нагадаю особливість нашого підходу: козацька медицина – це в першу чергу вміння бути здоровим, і лише потім – вміння лікувати. У нас на сайті є книга Анатолія Пастернака “Козацька медицина“. Починайте читати з кінця. Або обирайте статтю, яка сподобалася.

Але це далеко не все. Здоров’я – це в першу чергу виховання. В другу чергу – це навчання. Хочете посперечатися? Тоді для початку скажу кілька речей.

На перший семінар “Козацьке здоров’я” Олександра Притули прийшло 5 чоловік. З 4 тисяч запрошених. У кожного знайшлася якась поважна відмовка.

Всі знають, що раніше люди були здоровшими. 😉 Є багато причин для цього. Багато з них ви знайдете у Пастернака. Але є й те, що знає мало хто. Наведу деякі цифри. У 1894 році, у Львові, було засноване спортове товариство “Сокіл”. За 20 років воно нараховувало 33 тисячі членів. У 1914 році вони провели спортивну маніфестацію. Знаєте скільки було учасників? 12 тисяч. Учасників, не глядачів!!!

Як ви думаєте, чи є зараз в Україні хоч одна спортивна організація з кількістю 30 тисяч членів? До чого ці всі питання? А до того, що ті організації – “Сокіл”, “Січ”, “Пласт” у подальшому дали кадри для визвольного руху. І ніякі УСС-УВО-ОУН-УПА не були б можливі без них. Українські організації виховували справжню еліту. Здорове майбутнє.

Що ми маємо зараз?.. Ні здоров’я, ні еліти. Усе пов’язано.

Конструктив:

  1. Хочете бути здоровими – пропонуємо навчитися на семінарах “Козацьке здоров’я“. Пишіть на вказану там адресу.
  2. Хочете щоб ваша дитина була не лише здоровою, а й вміла себе захистити? Звертайтеся в Рівному сюди. В інших містах можемо підказати.
  3. Хочете самі навчитися Спасу? Хочете навчати інших? Пишіть spas.rivne@gmail.com Незабаром відкриємо семінарську форму навчання.
  4. Хочете підтримати нашу діяльність? Пишіть на електронну адресу – обговоримо. Варіанти допомоги можуть бути різні. Навіть поширення наших статей 😉

Сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

 

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*