Головна » Новини » Сьогодні спасівці гуляли в університеті.

Сьогодні спасівці гуляли в університеті.

Гра "вершники"

Гра “вершники”

Мало того, що перша пара у суботу, так іще замість баскетболу довелося вчитися битись. Дві групи студентів Рівненського державного гуманітарного університету трохи попали зранку під роздачу. Насправді все було не так страшно. В рамках співпраці обласної федераці козацького бойового мистецтва “Спас” та кафедри теорії і методики фізвиховання, козаки влаштували студентам гуляй.

Спочатку молодь сприйняла це скептично, але досить швидко втягнулися і зацікавилися. Само собою, адже забави швидко міняли одна одну і часу відпочити було небагато. Ми пройшли ігри на виведення з рівноваги, на вміння переміщуватися, на спритність і точність, боротьбу за спрощеними правилами і, звичайно, штовхачі – одиночні та групові.

На завершення студенти провели кілька підготовчих забав і саму лаву-штовхач. Під кінець заняття дехто навіть аплодував. Усі, хто приймав участь у гуляї вийшли звідти мокрими та задоволеними.

Пару було проведено у формі гуляю з метою ознайомлення майбутніх фізкультурників з методами та засобами козацької системи фізичного виховання та популяризації “Спасу”. Ми запросили студентів на заняття Спасом, запрошуємо і вас.

А ще хочеться подякувати небайдужим викладачам, зокрема Вадиму Кириловичу Кіндрату, який хоче дати своїм учням більше, ніж це передбачено програмою і реально переживає за їхнє майбутнє.

Нажаль, світлин не зробили, тому поставив з іншого спільного заходу.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*