Головна » Новини » Родинне свято

Родинне свято

Учора в нас був насичений день. Наша дітвора взяла участь у двох заходах в Рівному. На перший спасівців запросила недільна школа “Наша школа”, а на другий ми самі напросилися – “Музейні гостини”. Задача була проста – сімейний відпочинок. І ось що з того вийшло.

Зібралися ми на 12 годину біля Свято-Воскресенського кафедрального собору. В першу чергу розраховували на найменших, але пришли лише найактивніші. Зате було багато старших спасівців. Звичайно, що не ми одні. На захід зібралися діти з чотирьох недільних шкіл Рівного, десь більше двох сотень людей (з дорослими). Всі з нетерпінням чекали початку.

Керівник “Нашої школи” оголосила умови розваг і все закрутилося. Діти мали обійти 9 столів і виконати завдання. Вони були різними – “Наші щічки” (боді-арт), “Наш манікюр”, “Наші браслети”, “Наша розмальовка”, “Наша хімічна лабораторія”, “Наша пекарня”, “Наші косички”, “Наша медсестра” “Наш фотограф”. Найскладніше було знайти фотографа, бо він не стояв на місці ;), а кожного, хто підходив, мав зазнімкувати.

Наша школа

Один зі столиків. Спостерігають за козацькими забавами

Мої хлопці найбільше боялися підходити на манікюр, хоча, виявилося, що там їм потрібно було дати відповіді на питання. Діти старалися. Вневдовзі усі носили стаканчики з ньютонівською рідиню, лизуни, бігали з розмальованими обличчями та їли пончики. Батьки не встигали слідкувати за цим броунівським рухом і тому просто заспокоїлися і з посмішками спостерігали за цим дійством.

Після проходження кожного столику, дитина отримувала маленькі флаєрки. Зібравши 9 штук, вони мали можливість обміняти їх на сертифікат. Цей зелений папірець давав можливість покататися поруч на каруселях та отримати солодкої вати. Хвилин за сорок, майданчик перед собором став суттєво вільнишим – більшість побігла кататися.

А в цей час ми мали почати козацькі забави. Коли задоволені діти потроху стали поверталися, ми приступили до спасівських ігор. У нас є багато різноманітних забав, але в хід пішла лише одна – “зняти шапку”. Спочатку це робили наші, а тоді, включилися і інші діти. Розвага вийшла настільки гарно, що проти дітей стали виходити батьки. В деяких випадках діти навіть перемагали. А потім уже змагалися і мами з батьками. Так вийшов справжній козацький грай – ігрову методику виховання козаків.

Наша школа

Шапку знімають учні “Нашої школи”

Коли усі вдосталь позабавлялися, старші спасівці зробили показовий виступ.

кидок через стегно

Дарина кидає Сашу

задня підніжка від скоса

Борода має кинути Байку

Діти з недільних шкіл спостерігали за цим дійством спокійно. Доки не дійшли до скла та ножів.

ходіння по склу

Дарина ходить по склу, Юра готується на нього лягати

Там уже хтось закривав очі, жінки ойкали, а чоловіки посміхалися.

факір

Ніж летить Дарині на живіт

Зрештою, ця частина закінчилася і можна було трішки відпочити. Більше світлин є на фейсбуці на нашій сторінці або вконтакті (кому як зручно). Доречі, підписуйтеся, якщо хочете бути в курсі наших новин 😉

А показовий виглядав ось так:

А в цей час, за кількасот метрів від собору, вирували “Музейні гостини” – щорічний захід, який збирає більше 10 тисяч рівнян та гостей міста. Туди ми і прийшли після перерви. Перед входом уже кілька годин тривав концерт, а в околицях ішла жвава торгівля виробами місцевих і не дуже майстрів. Були там фотографи, козаки, реконструктори, музиканти, гончарі, вишивальниці, столяри, ковалі, пасічники та багато інших. Людей прийшло стільки, що пройти було складно.

Водночас, на момент нашого виступу, концерт споглядала ледь сотня людей. Друга половина дня, багато хто уже втомився, співи стали неактуальними. Хоча, якщо чесно, виконавці старалися і гарно робили свою роботу. Перед спасівцями вийшли гопаківці. Це зібрало трішки більше глядачів. І уже нашу програму спостерігало багато людей. Звичайно, не обійшлося без жіночих зойків та закритих очей.

За результатами батьки моїх дітей стали ледь не вимагати спасівські футболки, щоб можна було краще відрізнятися від інших. Так що ми тепер шукаємо де це можна зробити з найкращим співвідношенням ціна-якість. Може підкажете? Будемо вдячні 😉

А ще важливим елементом свята стало те, що воно сподобалося усім – і дітям і батькам. Зрештою, для цього і старалися. Приходьте до нас, з нами весело 😉 Світлин було зроблено суттєво більше, але використали те, що нам вислали.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*