Головна » Новини » Перемога на змаганнях з ММА

Перемога на змаганнях з ММА

Спасівці на змаганнях з ММА

Наші переможці

Сьогодні двоє наших учнів взяли участь в чемпіонаті Рівненської області з ММА. Турнір видався невеличким, але толковим і позитивним. Гарно позмагалися, отримали досвід і призові місця.

Результатом стало перше і друге місце. Юра Пашковський – 2 місце серед дітей 10-11 років до 39 кг. А Саша Бондар – 1 місце серед дітей 8-9 років до 33 кг. Хто як старався 😉 Хлопці молодці, відпрацювали добре, показали своє бажання змагатися і перемагати.

Змагання відбувалися в Гощі, у спортзалі спортивної школи. Не всі спортивні секції та клуби Рівного та області, які культивують бойові мистецтва, були представлені на турнірі. З Рівного, крім спасівців, брали участь дітки та юнаки клубу “Прайд” (бразильське джиу-джитсу) та “Скіф” (бойове самбо). Також були предстаники бойового самбо з Сарн і Дубровиці (СК “Берсерк”), Березного (СК “Патріот”) та Корця.

Зазначу, що Саша і Юра вперше брали участь у змаганнях зі змішаних єдинобрств. Тому для них ця перемога є особливо важливою. А іще це гідна відповідь на запитання – а які у вас результати у змішаних єдиноборствах.

Завтра закину відео деяких боїв. Слідкуйте за новинами 😉 І нагадую, що 19 грудня ми проводимо фінал чемпіонату Рівного з боротьби “Котигорошко” для найменших. А 20 грудня – чемпіонат Рівненської області з українського рукопашу “Спас”.

Бажаючі можуть прийти до нас на заняття і записатися в секції за цими координатами.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*