Головна » Новини » Новий рекорд Рівненщини

Новий рекорд Рівненщини

Навчання Спасу

Змагаються дівчатка

Учора ми знову проводили змагання з козацької боротьби для найменших – “Котигорошко”. Цього разу серед 3-х класів 26 школи Рівного. Поштовхатися зібралося 63 учні. Дехто з них приходив до нас в козацький табір “Гайдамаки”. Саме там діти познайомилися і зацікавилися цим розділом козацького бойового мистецтва “Спас”.

А коли ми запропонували Володимиру Федоровичу, директору школи, провести змагання, він дуже швидко зацікавився. Іншими словами – людина на своєму місці і чудово розуміє важливість фізичного виховання. Тим більше національного. Визначили час і місце – гімнастичний зал, якого, доречі, немає в жодній іншій рівненській школі.

Зібралися дітки, швиденько зважилися і ми розпочали змагання. Як і говорилося раніше – знову встановили невеличкий рекорд області по кількості учасників в змаганнях з бойових мистецтв. Цього разу в категорії до 27 кілограм взяли участь 20 учнів.

Крім усього іншого тут були свої особливості – дівчатка виступили відносно слабше, ніж у інших школах. А у категорії понад 36 кілограм змагалося суттєво більше дітей, ніж у інших шолах. Запам’ятався один хлопчик з козацьким прізвищем, який ще не знає що воно означає. Обіцяв дізнатися до нашої наступної зустрічі.

Жалко, що рівненські медійники-телевізійники зайняті іншими важливими питаннями і не мають часу відвідати наші заходи. Сподіваємося, що прийдуть хоч на фінал, який буде 19 грудня.

А тих, у кого є бажання долучитися до вивчення української бойової культури – звертайтеся.

Доречі, дякуємо друзям-волонтерам з ДАРу та відділу молоді Рівненської ОДА за технічну підтримку.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*