Головна » Новини » Наші нові перемоги і поразки

Наші нові перемоги і поразки

змішані єдиноборства ММА

Закриття змагань

Видовищні бої, різні стилі та школи бойових мистецтв, правила жорсткіші, ніж в ММА, тепла дружня обстановка і майже двісті учасників. Десь так можна сформулювати враження від Чемпіонату України з вільного козацького бою за правилами Бойового Гопака, який відбувся 9 січня в Березному.

Якщо порівнювати з минулим роком, то слід відзначити, що ці змагання були організовані і проведені значно краще. Взяли участь школи Бойового Гопака, Спасу, рукопашного бою, бойового самбо, бразильського джиу-джитсу з Рівненської, Житомирської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської і Чернівецької областей. В одній з категорій змагалося 16 бійців.

Завдяки цьому було багато цікавих боїв. Учасники мали багато можливостей показати хто чому навчився. Поєдинки закінчувалися і больовими і задушливими прийомами і нокаутами. Часто – достроково. Наприклад, рекорд нашої команди установив Олександр Крикавський – закінчив бій за 10 секунд больовим на руку.

Якби у організаторів змагань було більше ресурсів, вони могли б зняти розкішне відео для реклами українських бойових мистецтв. Доречі, щодо організації – змагання відбувалися у найбільшому в Рівненській області борецькому залі на два килима. І навіть він не міг помістити всіх глядачів – було тіснувато. Це в камінь в город наших клерків з місцевого самоврядування – в області відсутні зали для проведення великих чемпіонатів з бойових мистецтв.

А березнівчани молодці – навіть забезпечили учасникам безкоштовне проживання. Спортсмени знають наскільки це серйозний крок назустріч. Які грамоти і медалі – бачите на головній світлині.

Та повернемося до нашої команди. Козацьке бойове мистецтво “Спас” з Рівного представляли четверо спортсменів. Двоє з них вибули у відбіркових поєдинках. Обидва больовими на руку – одному зробили важіль руки, а другому – вузол руки ногою.

А двоє – Олександр Крикавський і Орест Кравченко достойно вибороли відповідно друге і третє місця. Важливо у цьому всьому те, що всі наші хлопці отримали гарну практику. Ми побачили прогалини у нашій підготовці і маємо широкий фронт роботи для подальшого удосконалення.

Якщо маєте бажання долучитися до нашої роботи чи навчатися Спасу – ось тут наші контакти.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*