Головна » Новини » Ми вийшли на перше місце в Гугл

Ми вийшли на перше місце в Гугл

що видає гугл по запиту "спас"

Вигляд пошуковика по запиту “спас”

У нас приємна новина. Сайт Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва “Спас” вийшов на перше місце в гуглі. Сьогодні зранку о 9 годині. До відома – сайт існує не більше місяця.

Самі розумієте, що оскільки ми його недавно створили, то постійно проводимо роботи з удосконалення, перевіряємо де знаходиться, на якому місці. Ще учора я дивився на місце в гуглі по запиту “спас Рівне” – за різними варіантами (різні машини, різні користувачі) ми стояли на першій чи другій сторінці.

А сьогодні думаю, а що скаже гугл на запит “спас”? Якщо чесно – не повірив очам. Змінив налаштування пошуковика на “для всіх”, а воно залишилося так само.

Якщо чесно – приємно, що ми змогли перегнати навіть вікіпедію і давно існуючі сайти, де розповідається про Спас. Місяць роботи над сайтом – і ми на першому місці! Щось підказує, що це в повній мірі можуть оцінити лише люди, які цим займаються. Але похвалитися вирішив усім лише після того, як двоє моїх друзів перевірили і підтвердили те, що я побачив.

А тому – окреме дякую для наших друзів з ДАРу, Самооборони Рівненщини, які довго нас примушували робити сайт, допомогли у цьому. І, само собою, величзне дякую Андрію, який все ще робить і покращує наш сайт. Кому треба – звертайтеся, дамо контакти.

А дорослих і дітей ми запрошуємо до нас на тренування.

 

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*