Головна » Новини » Мультфільми сільських дітей

Мультфільми сільських дітей

11 шедеврів дитячої мультиплікації. Пластилінові мультфільми бачили всі. А чи бачили ви паперові? Проста мильниця, штатив і лампи – все, що потрібно для роботи. Одні ниють, а другі роблять. Це вам не про “зраду” писати. 😉

Правда, потрібна ще ідея, натхнення і той, хто підкаже як правильно усе зробити. У селі Хотів (на гугл мепс це приблизно ось тут ), при родинному центрі “Мамаї”, діє анімаційна студія “Орлик”. Керує нею Борис Денисевич. Ось його канал на ютубі. Там я нарахував 11 робіт його вихованців. Найбільше вразила казка “Корова, кінь та пес”.

Пан Борис каже, що може знімати і суттєво якісніші мультфільми. Щоправда, для цього потрібно краще обладнання. Але ви подивіться що у нього уже є. На цей паперовий, за його словами пішло три місяці підготовки і близько 12 годин зйомок.

До чого це я? Народ, подивіться що роблять діти. Вони не ниють, що нічого нема і все пропало. Давайте просто це поширимо. Це найменше що може зробити кожен. А щоб можна було знайти авторів – не забувайте давати посилання чи на цю статтю чи на канал в ютубі.

Сподіваюся, знайдуться ті, хто захоче допомогти матеріально. Розумію, що більшість зациклена на політиці, війні і економіці. Але це – наше майбутнє. І якщо ми не будемо вкладати в дітей, то гріш нам ціна. В такому випадку українці зникнуть, як динозаври. Ви цього хочете? Я – ні. Тому підтримуємо!

І на хвіст – Борис Денисевич присутній і у фейсбуці.

Додатково: подібну студію ми обов’язково зробимо і в Рівному, у спасівській козацькій школі.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*