Головна » Новини » Головний Котигорошко Рівного

Головний Котигорошко Рівного

Спас, боротьба Котигорошко

Запеклі змагання розгорнулися у 26 школі Рівного на Святого Миколая. Дітвора визначала головних Котигорошків міста. Емоції перли через край. Місцями батьки ледь самі не вибігали змагатися замість дітей.

Для інструкторів Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва “Спас” ці змагання були суцільним стресом – хто прийде, скільки прийде, чи вчасно прийде… І для переживання були підстави. Тим не менше, на фінал зібралося півтори сотні дітей. Більше тридцяти з них – приїхали з Луцька.

Акустика у спортзалах дуже кепська – довелося все озвучувати, що називається вживу 😉 Батьки і діти віднеслися з розумінням – підійшли ближче. Самі змагання прошйли у теплій, дружній атмосфері. Не завжди вдавалося перемогти очевидним переможцям. Часто дівчата досить ефективно протистояли хлопцям.

Були різні категорії – і по 5 чоловік у першокласників і до 15 у третіх і четвертих. Що викликало деяке нерозуміння батьків – у них ці змагання теж були перші. 😉 Більше побачити і скласти враження про чемпіонат можна у цьому репортажі. Світлини зробив Павло Кошкарьов.

Були і сльози – не всі уміють програвати. Але десь саме так і відбувається виховання дітей. Козацьке виховання.

Позитивом змагань стало також те, що на свято прийшли козаки з Рівненської Січі та принесли дітям подарунки – бенгальські вогні від “Агенції Свято”. Вийшло кожному по дві пачки. І дитячі очі сіяли не гірше тих вогнів 😉

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*