Головна » Новини » Дитина зробила мультфільм

Дитина зробила мультфільм

Мультфільм своїми руками зробив дев’ятирічний хлопчик. Для цього знадобилися іграшки “Лего”, телефон та кухонний стіл.   Кілька днів тому, в розмові з дорослими, Андрій дізнався, що можна робити мультфільми самому. Це його зацікавило. Пошук в мережі видав навчальне відео. А учора, коли було багато часу, сів гратися. Зрештою, це виглядало саме так. Через кілька годин він видав: “Мамо, я зробив мультіка!”.

Мульт на 4 хвилини вдався слабенько. Десь він забував вимкнути камеру, десь в кадр попадали пальці, але це був його перший самостійний мультфільм! Потрібно було допомогти, щоб покращити цю роботу. Далі ми сіли за редагування. Хотілося дещо краще, але не вдалося толком розібратися з відеордактором ютубу.

Тому, після видалення лишнього та прискорення залишився ролик на 27 секунд. Добрий він чи поганий – окреме питання – це власна робота дитини. Андрія це настільки зацікавило, що спати його було дуже складно вкласти. А зранку він не хотів іти до школи – там нудно, а вдома можна самостійно робити мульти. 😉

Як би це не смішно виглядало, але у тренерів Рівненської обласної федерації КБМ “Спас” виникла за кілька годин до того ідея як створити та розповсюджувати український медіапродукт. Цей проект реалізовуватиметься спільно з Острозькою академією. Звичайно, що це лише фрагмент програми національно-патріотичного виховання.

А тепер, уже спільно з рівненською недільною школою “Наша школа”, розпочнеться діяльність зі створення дитячих мультфільмів. Причому руками самих дітей. Дітки самі придумуватимуть сценарії та реалізовуваатимуть їх. Дорослі ж – будуть підказувати та допомагати. У нас немає грошей, але у нас є натхнення.

Скажете дурня? Зустрінемося через пів року. 😉 А поки-що просто поширте цю статтю і відео. Зробимо майбутнє разом!

А якщо ви хочете, щоб ваші дітки були здорові і веселі – приводьте їх до нас на заняття.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*