Головна » Новини » 648 дітей візьме участь у козацьких змаганнях в Рівному

648 дітей візьме участь у козацьких змаганнях в Рівному

Спас, козацька боротьба для найменших "Котигорошко"Завтра, на Святого Миколая, розпочнеться фінал чемпіонату Рівного з козацької боротьби для найменших “Котигорошко”. Відповідно до результатів відбіркових етапів, у ньому має взяти участь майже триста дітей. Це переможці непростих змагань у деяких рівненських школах.

Відбіркові поєдинки за вихід у фінал здійснювався серед третіх і четвертих класів шкіл №25, 1, 26, 19 і 12. Всього 548 учнів. Крім того, змагатиметься сотня першокласників та другокласників, які займаються Спасом у Рівному і Луцьку, представники бразильського джиу-джитсу і тхеквондо.

Це наймасштабніші змагання в Рівненській області з бойових мистецтв за всю історію незалежності. І приємно, що це саме український вид бойового мистецтва. Наразі йдуть останні приготування. Основні завдання які необхідно виконати – це забезпечити явку учнів шкіл. І це виконує рівненське міське управління освіти.

Учасники змагань мають прибути на 9 годину у 26 школу (вул. Павлюченка). Початок змагань о 10 годині. Рівненська обласна федерація козацького бойового мистецтва “Спас” запрошує всіх бажаючих прийти подивитися. Особливо раді будемо телеканалам. Буде шумно і весело. Про те, як проходили змагання в інших школах, можна побачити на сайті. Або ось тут

До організації і проведення змагань долучилися волонтери ДАРу, козаки Рівненської Січі Війська Запорозького, Самооборона Рівненщини, козацький табір “Гайдамаки”, відділ молоді Рівненської ОДА. Ну, а безпосереднє проведення фіналу – це однозначно управління молоді та спорту і управління освіти Рівного.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*