Головна » Козацька медицина » Як працює козацька медицина

Як працює козацька медицина

Про те, як можна подолати хвороби. Навіть ті, які не беруться лікувати лікарі. Своїм досвідом ділиться Олександр Притула – президент Всеукраїнської федерації “Спас”. 

Про козацьку медицину… Двадцять років свого життя окрім бойових мистецтв (цього року стаж 30 років, час іде) присвятив вивченню козацької медицини, методів, засобів козацької медицини. Поступово випрацювалась-вималювалася система, принципи за якими лікували наші пращури.

Це викладено в семифакторній концепції здоров’я ЛЮДИНИ (Академія здоров’я “Спас”). Хочу поділитися приємним. Останні два роки займаємось допомогою в реабілітації воїнам АТО (вибірково і неофіційно, хто знайде і захоче). Три місяці працював з ветераном – артилеристом-розідником у якого лікарі прогнозували глухоту.

Сьогодні приходить Володимир і радісно повідомляє – його беземоційний лікар після чергової діагностики мало не підскочив в стільці. Виявляється, у козака покращився слух, а це вважається у медицині випадковістю і нонсенсом. Нонсенс відбувся. Герой вже чує краще і динаміка покращення слуху позитивна.

Одразу кажу: ми не лікарі ми тільки використовуємо вивчені нами методи козацької медицини.

Результати в процесі за декілька років такі (одні з багатьох):

– У нашого Василя Прокопенка (він дозволив про це казати) пройшло облисіння викликане прийняттям гормонів, які лікарі приписували. Рахіт пройшов, зараз він інстуктор і вчитель бойового мистецтва.

– У одного хлопця, на фоні виразки шлунка, відбулась втрата 27 кг ваги за два роки! Через місяць нашого спілкування у людини не болить шлунок пройшла аритмія, набрав 1,5 кг. ваги. Процес продовжуємо , динаміка лікування позитивна.

– Мій студент не був допущений до змагань із-за поганого зору. Наші заняття з використанням козацької медицини покращили йому за три тижні зір на 2 одинички по таблиці Сивцова. Лікарі хотіли надати окуляри і заборонити заняття спасом як бойовим мистецтвом.

– наші діти в спецкласах Спасу в школі на Хортиці майже не хворіють.

Не хочу хаяти медицину, завдяки нашим лікарям моя дружина жива, рідні і близькі живі і здорові. У нас є прекрасні фахівці. Просто часто люди заведені в ступор від горе фахівців, яких якщо розпитати то вони і анатомію погано знають, але ж працюють.

У нас прекрасна медицина просто на мій погляд їй треба звернути на досвід наших пращурів, бо наші предки знали всього 13 хвороб, а сучасна медицина знає більше 28000 хвороб. А чи стали ми здоровішими?

У продовження піднятої Олександром Притулою теми, хочу запропонувати ознайомитися з програмою семінарів “Козацьке здоров’я“, які проходитимуть в Рівному. На першому було 5 учасників. Це говорить в першу чергу про те, що ми недостатньо поінформували людей. Саме тому запрошуємо на навчання тих, кому його власне здоров’я має велике значення. Пишіть на електронну пошту і будьте здоровими.

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*