Головна » Козацька медицина » Народна медицина » Цілющі властивості солі

Цілющі властивості солі

Ви знаєте, що сіль лікує навіть ракові захворювання? Крім того: внутрішні крововиливи, важкі внутрішні і зовнішні удари, внутрішні пухлини, гангрени, розтягнення зв’язок, запалення суглобових сумок і інші запальні процеси в організмі? Біда сольового розчину в тому, що він занадто простий і дешевий.

Ця стаття була опублікована в “ЗСЖ” №20 2002 року. Рецепт, на жаль, не добре забутий, а спеціально витравлений з пам’яті і дискредитований фармацевтичними компаніями в гонитві за наживою. Майже так само працює англійська сіль (магнезія) в компресі, іноді при мастопатії, ударах. Ще сольові ванни, промивання носа, протирання сольовим розчином особи від зморшок, промивання пазух носа… Це все перевірено і працює! Отже пропонуємо вашій увазі розповідь Ганни Данилівни Горбачової з Курська.

Від білої смерті до білого спасіння.

Під час Великої Вітчизняної війни я працювала старшою операційною сестрою в польових госпіталях з хірургом І.І. Щегловим. На відміну від інших лікарів він успішно застосовував при лікуванні поранених гіпертонічний розчин кухонної солі.

На велику поверхню забрудненої рани він накладав пухку, рясно змочену сольовим розчином велику серветку. Через 3-4 дні рана ставала чистою, рожевою, температура, якщо була високою, опускалася майже до нормальних показників, після чого накладалася гіпсова пов’язка.

Ще через 3-4 дня поранених відправляли в тил. Гіпертонічний розчин працював чудово – у нас майже не було смертності.

Років 10 тому після війни я скористалася методом Щеглова для лікування власних зубів, а також карієсу, ускладненого гранулемою. Удача прийшла вже через два тижні. Після цього я стала вивчати вплив сольового розчину на такі хвороби, як холецистит, нефрит, хронічний апендицит, ревмокардит, запальні процеси в легенях, суглобовий ревматизм, остеомієліт, абсцеси після ін’єкції і так далі.

В принципі це були окремі випадки, але кожного разу я отримувала досить швидко позитивні результати. Пізніше я працювала в поліклініці і могла б розповісти про цілу низку досить важких випадків, коли пов’язка з сольовим розчином виявлялася більш ефективною, ніж всі інші ліки. Нам вдавалося виліковувати гематоми, бурсит, хронічний апендицит. Річ у тім, що сольовий розчин має абсорбуючі властивості і витягує з тканини рідина з патогенною флорою. Одного разу під час відрядження в район я зупинилася на квартирі. Діти господині хворіли на коклюш. Вони безперервно і болісно кашляли. Я наклала їм на спинки на ніч сольові пов’язки. Через півтори години кашель припинився і до ранку не з’являвся. Після чотирьох пов’язок хвороба зникла безслідно.

У поліклініці, про яку йшла мова, хірург запропонував мені спробувати сольовий розчин при лікуванні пухлин. Першим таким пацієнтом виявилася жінка з раковою родимкою на обличчі. Вона звернула на цю родимку увагу півроку тому. За цей час родимка почервоніла, збільшилася в обсязі, з неї виділялася сіро-бура рідина. Я стала робити їй сольові наклейки. Після першої ж наклейки пухлина зблідла і зменшилася.

Після другої ще більше зблідла і ніби стиснулася. Виділення припинилися. А після четвертої наклейки родимка набула свій первинний вигляд. З п’ятою наклейкою лікування закінчилося без оперативного втручання.

Потім була молода дівчина з аденомою грудної залози. Їй потрібна була операція. Я порадила хворій до операції вдіяти сольові пов’язки на груди протягом декількох тижнів. Уявіть, операція не знадобилася.

Через півроку у неї ж утворилася аденома на другій груді. І знову вона вилікувалася гіпертонічними пов’язками без операції. Я зустріла її через дев’ять років після лікування. Вона почувалася добре і про хворобу свою навіть не згадувала.

Могла б і далі продовжувати історії чудотворного одужання за допомогою пов’язок з гіпертонічним розчином. Могла б розповісти про викладача одного з курських інститутів, який після дев’яти сольових прокладок позбувся аденоми передміхурової залози.

Жінка, яка страждала на білокрів’я, після того, як на ніч одягала сольові пов’язки – блуза і штани протягом трьох тижнів, знову повернула собі здоров’я.

Практика застосування сольових пов’язок.

Перше. Кухонна сіль у водному розчині не більше 10 відсотків – активний сорбент. Вона витягує з хворого органу всі нечистоти. Але лікувальний ефект буде тільки в тому випадку, якщо пов’язка воздухопроникна, тобто гігроскопічна, що визначається якістю використовуваного для пов’язки матеріалу.

Друге. Сольова пов’язка діє локально – тільки на хворий орган або на ділянку тіла. У міру поглинання рідини з підшкірного шару в нього піднімається тканинна рідина з глибших шарів, тягнучи за собою всі хвороботворні начала: мікробів, вірусів і органічні речовини. Таким чином, під час дії пов’язки в тканинах хворого організму відбувається оновлення рідини, очищення від патогенного фактору і, як правило, ліквідація патологічного процесу.

Третє. Пов’язка з гіпертонічним розчином кухонної солі діє поступово. Лікувальний результат досягається протягом 7-10 днів, а іноді і більше.

Четверте. Використання розчину кухонної солі вимагає певної обережності. Скажімо, я б не радила застосовувати пов’язку з розчином концентрації понад 10 відсотків. У деяких випадках краще навіть 8-відсотковий розчин. (Розчин вам допоможе приготувати будь-фармацевт).

Виникне питання у декого: куди ж дивляться лікарі, якщо пов’язка з гіпертонічним розчином така ефективна, чому цей метод лікування не застосовується широко? Все дуже просто – лікарі знаходяться в полоні медикаментозного лікування. Фармацевтичні фірми пропонують все нові і нові і більш дорогі ліки. На жаль, медицина – це теж бізнес. Біда гіпертонічного розчину полягає в тому, що він занадто простий і дешевий. Тим часом життя мене переконує в тому, що такі пов’язки – чудовий засіб в боротьбі з багатьма недугами.

Скажімо, при нежиті і головних болях я накладаю кругову пов’язку на лоб і потилицю на ніч. Через годину-півтори нежить проходить, а до ранку зникає і головний біль. При будь-яких простудних захворюваннях застосовую пов’язки при перших же ознаках. А якщо все ж упустила час і інфекція встигла проникнути в гортань і бронхи, то роблю одночасно повну пов’язку на голову і шию (з 3-4 шарів м’якого тонкого полотна) і на спину (з 2 шарів вологого і 2 шарів сухого рушника) зазвичай на всю ніч. Виліковування досягається після 4-5 процедур. При цьому я продовжую працювати.

Кілька років тому до мене звернулася родичка. Її дочка страждала від гострих нападів холециститу. Протягом тижня я їй прикладала бавовняну полотенцеповязку на хвору печінку. Складала його в 4 шари, змочувала в сольовому розчині і залишала на всю ніч.

Пов’язка на печінку накладається в межах: від заснування лівої грудної залози до середини поперечної лінії живота, і в ширину – від грудини і білої лінії живота спереду до хребта ззаду. Бинтується щільно одним широким бинтом, тугіше – на животі. Через 10 годин пов’язка знімається і на ту ж область на півгодини накладається гаряча грілка.

Робиться це для того, щоб в результаті глибокого прогрівання розширити жовчні протоки для вільного проходження в кишечник збезводненої і згуслої жовчної маси. Грілка в даному випадку обов’язкова. Що ж стосується дівчинки, то після того лікування пройшло чимало років, і вона на свою печінку не скаржиться.

Яка має бути пов’язка.

Сольовий розчин можна використовувати тільки в пов’язці, але ні в якому разі не в компресі. Концентрація солі в розчині не повинна перевищувати 10%, але і не опускатися нижче 8%.

Пов’язка з розчином більшої концентрації може привести до руйнування капілярів в тканинах в області накладення.

Дуже важливим є вибір матеріалу для пов’язки. Він повинен бути гігроскопічний. Тобто легко промокаємо і без всяких залишків жиру, мазей, спирту, йоду. Неприпустимі вони і на шкірі, на яку накладається Пов’язка.

Найкраще використовувати лляну і бавовняну тканину (рушник), багаторазово вживану і не один раз прати. В кінцевому рахунку можна скористатися і марлею. Остання складається в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів – в 4 шари.

При накладенні пов’язки розчин повинен бути досить гарячим. Вичавлювати повязочний матеріал слід середньо, щоб він був не дуже сухим і не дуже вологим. На пов’язку нічого не накладати.

Прибинтувати її бинтом або прикріпити лейкопластиром – і все.

При різних легеневих процесах (виключається при кровотечах з легень) пов’язку краще накладати на спину, але при цьому треба точно знати локалізацію процесу. Бинтувати грудну клітку досить щільно, але не здавлювати подих.

Живіт бинтувати якомога тугіше, бо за ніч він звільняється, пов’язка стає вільною і перестає діяти. Вранці, після зняття пов’язки, матеріал потрібно добре прополоскати в теплій воді.

Щоб пов’язка краще прилягала до спини, я на вологі її шари кладу між лопатками валик на хребет і бинти його разом з пов’язкою.

Ось, власне, і все, що хотілося б поділитися з читачами. Якщо у вас проблеми і ви не змогли їх вирішити в медичних установах, спробуйте скористатися сольовими пов’язками. Метод цей зовсім не якась сенсація. Він просто-напросто був добре забутий.

Ганна Данилівна Горбачова, м. Курськ.

Відгуки.

Мене врятували поради Ганни Горбачової.

У липні 1995 року мені видалили злоякісну пухлину на правій вилиці біля ока.

На початку 1998 року рак знову з’явився на цьому ж місці і протягом декількох місяців виріс до загрозливих оку розмірів. Дерматолог сказав, що треба зробити складну операцію в госпіталі. В якості альтернативи він запропонував опромінення. Попередньо, як і в 1-й раз, він зробив мені під місцевим наркозом біопсію, а через 3 тижні мені вкатали 15 опромінень, в результаті яких, рак в основному розсмоктався. Не стану розповідати про подальші мої муки і про важкі побічні дії, які я відчував довгі місяці після опромінення. На початку 2002 року рак знову з’явився і знову на тому ж місці. Дерматолог зробив мені (3-й раз) біопсію, для якої глибоко вирізав великий шматок щоки (після чого ледь зупинив кров, яка, так би мовити, «юшила фонтаном»), а через 2 тижні повідомив, як і раніше: безметастазний рак .

Він запропонував мені 2 методи лікування: У госпіталі мені виріжуть пухлина не відразу, а частинами. Пухлину видалять відразу повністю – це майже вся щока – а потім візьмуть на шиї шматок шкіри і накладуть нею латку… І це – під самим правим оком! Так при тому, що місяць тому офтальмолог скалічила мені ліве око при видаленні абсолютно незначної катаракти, пояснюючи: «Чим раніше, тим краще». Потрібно ще врахувати, що в цьому році мені виповниться «без п’ятнадцяти сто»… Словом, неважко уявити собі мій стан. Але робити було нічого, і я став морально готуватися до операції.

І треба ж такому статися! Якраз в цей час я отримав номер вісника «ЗСЖ» зі статтею Ганни Данилівни Горбачової «Від білої смерті до білого порятунку».

Із завмиранням серця почав на ніч прикладати на місце раку марлеву пов’язку, змочену 8% розчином чистої кухонної солі, точно дотримуючись при цьому всіх вказівок.

Перші 2 тижні пішли на те, щоб загоїти глибоку рану, зроблену в результаті біопсії. А ще 3 тижні – на те, щоб цей застарілий багаторічний рак повністю зник. Залишився тільки шрам від біопсії. З тих пір пройшов майже рік – поки все чудово. Якщо «болячка» з’явиться знову, вдамся до вже випробуваної сольової пов’язки. Мені навіть страшно собі уявити, що зі мною було б, і як би я виглядав, якби потрапив в руки хірурга.

Найближчим часом планую серйозно зайнятися сольовим лікуванням хвороб «нижнього поверху»: урологічних неполадок, радикуліту, хвороб прямої кишки.

Михайло Гольдфарб, Бруклін, США

Все підтвердилось повністю.

Вперше про сольову пов’язу дізнався з “ЗСЖ” (№ 20 за 2002 рік). Вирішив перевірити її дію на собі. Приготував гарячий 9% розчин солі, змочив в ньому марлю, складену в 8 шарів, і прибинтував до родимки. Коли марля висохла, виправ її, а ввечері процедуру повторив. Так робив кілька разів. Родимка зникла.

Протягом усієї зими 2003-2004 рр. експерименти з пов’язкою продовжував. Захворіло у сина горло – ввечері робив йому пов’язку. Двох разів вистачило, щоб син відчув себе здоровим. З’явився у мене нежить – я тут же робив пов’язку на ніс, на місце лобних пазух. На третій день нежить слабшав. Якщо нарив на пальці, лікування відоме – на ніч пов’язку, вранці нариву наче й не було.

Далі більше. Пробував таким способом лікувати бронхіт. Спочатку за допомогою гарячої солі в мішечку прогрівав плечову область. На наступну ніч зробив сольову пов’язку, захопивши область лопаток. Бронхіт здався практично без бою. Останній експеримент з сіллю був при лікуванні аденоми простати. Увечері перед сном доклав пов’язку на область сечового міхура і паху. За 8 сеансів відчув полегшення, ніби почистив весь організм.

Звідси роблю висновок: все, що написано в “ЗСЖ” про лікування різноманітних захворювань за допомогою сольових пов’язок, підтвердилося повністю. Більш того, пов’язки можна застосовувати у всіх випадках, коли необхідно позбутися від патогенної флори.

Л. Берг, м. Краснодар

Як правильно приготувати сольовий 8-10 відсотковий розчин

Хороших рецептів зараз можна знайти багато сотень і новим важко когось здивувати. Але цей рецепт настільки простий і ефективний, що поділитися їм хочеться в першу чергу.

Я його багато років тому прочитала в газеті. Писала одна медсестра військових років (на свій сором прізвище її я відразу не записала, а газету сусідка втратила). Медсестра писала про свого лікаря, що пізніше став професором, як він рятував поранених і вмираючих солдатів на фронті від гангрени та інших запальних процесів.

Ось опис рецепту:

1. Взяти 1 літру кип’яченої, сніжної або дощової або дистильованої теплої води.

2. Покласти в 1 літру води 90 г харчової солі (тобто 3 столові ложки без верху). Ретельно розмішати. Вийшов 9-процентний сольовий розчин.

3. Взяти 8 шарів бавовняної марлі, відлити частину розчину і потримати в ньому 1 хвилину 8 шарів марлі. Злегка віджати, щоб не текло.

4. Покласти 8 шарів марлі на хворе місце. Зверху покласти обов’язково шматок з чистою шерсті баранів. Зробити це перед сном.

5. Прибинтувати все бавовняною тканиною або бинтом, не застосовуючи поліетиленових прокладок. Тримати до ранку. Вранці все зняти. А наступної ночі все повторити.

Цей надзвичайно простий рецепт лікує багато хвороб, витягає токсини від хребта до шкіри, вбиває всі інфекції.

Лікує: внутрішні крововиливи, важкі внутрішні і зовнішні удари, внутрішні пухлини, гангрени, розтягнення зв’язок, запалення суглобових сумок і інші запальні процеси в організмі.

Користуючись цим рецептом кілька моїх знайомих і рідних врятували себе:

від внутрішнього крововиливу
від важкого удару на легких
від запальних процесів в колінної суглобної сумки
від зараження крові,
від смертельного результату при крововиливі в ногу при глибокої ножовий рани.
від простудного запалення шийних м’язів …
І хочеться мені, щоб медсестра, що послала в газету цей рецепт, і професор, який лікував солдат на фронті цим способом, довго-довго бути здоровим. Низький їм уклін.

І хочеться, щоб цим рецептом скористалися багато-багато гостро потребують наші важкі часи, коли дорогі медичні послуги не під силу пенсіонерам.

Інші лікувальні властивості солі.

У солі як ліки є ще багато інших чудових властивостей. Ось кілька прикладів:

  • Сіль можна використовувати для полегшення нападів астми. Для цього покладіть кілька крупинок на язик тільки після того, як вип’єте 1-2 склянки води. За ефективністю сіль не поступається ингалятору і в той же час не надає токсичного впливу на організм.
  • Сіль грає виключно важливу роль в лікуванні емоційних і афективних розладів. Ефективний замісник солі, літій (міститься в попелі сигарет) використовується при лікуванні депресій. Регулярний прийом невеликої кількості настою попелу в гарячій воді (1 ч. л. попелу залити 400 мл окропу і кип’ятити на малому вогні 30 хвилин, приймати по 1 ст. ложці тричі на день) дозволить уникнути страждань, що заподіюються депресивними станами, а також при таких захворюваннях як розсіяний склероз, хвороба Паркінсона і Альцгеймера.
  • Сіль грає важливу роль в профілактиці і лікуванні раку. Ракові клітини бояться кисню. Вони можуть жити тільки в бідному киснем середовищі. Коли організм добре насичений водою, сіль підвищує об’єм циркулюючої крові, допомагаючи їй добиратися до всіх частин тіла; кисень і активні імунні клітини потрапляють в ракову тканину і руйнують її.
  • Сіль допомагає позбутися другого підборіддя. Слинні залози відчувають нестачу солі і змушені збільшити виробництво слини, щоб забезпечити достатньо вологи для процесу пережовування і ковтання. Приплив крові до слинних залоз посилюється, кровоносні судини починають “протікати”, щоб дати залозі досить води для виробництва слини. Пропотіває таким чином лимфоїдна рідина поширюється за межі залоз, накопичуючись під шкірою підборіддя, щік і шиї.

Наскільки при астмі корисна сіль, настільки ж шкідливий надмірний калій.

Зловживання апельсиновим соком, бананами і будь-якими напоями з підвищеним вмістом калію може спровокувати напад астми. Дуже корисно додавати в апельсиновий сік трохи солі, щоб збалансувати роль натрію і калію в підтримці необхідного обсягу води всередині і поза клітинами. У деяких культурах прийнято солити кавуни та інші фрукти, і це добре. Річ у тіч, що ці фрукти містять дуже багато калію. Додавання в них солі дозволяє збалансувати дію натрію і калію.

Стаття перекладена з московської.  Джерело

Інші варіанти лікування хвороб ви можете дізнатися на сторінці “Народна медиціна” або “Козацька медицина

Якщо вам сподобалася стаття – підтримайте сайт – поширте у соціальних мережах.

1 комментар

  1. Арбуз – превосходное лекарство при болезнях мочеполовой сферы, проблемах с печенью и почками. Он способен очищать организм от шлаков, растворять соли, дробить камни в почках,  избавлять от запоров, утолять жажду.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*