Головна » Козацька медицина » Козацька зарядка – як її робити

Козацька зарядка – як її робити

Саме так – зарядка, а не руханка. Зарядка від слова “зарядитися”. Зарядитися енергією, прокинутися, розбутити організм. Два прості комплекси, які допомагають організму прокинутися та отримати сили для складного дня. Більше того, довший комплекс дозволяє якісно оздоровити організм.

Перша зарядка – швидка. Вона призначена для того, щоб допомогти організму людини швидко прокинутися і активізуватися. Фактично, це звичайне потягування і розтирання всього тіла.

Друга зарядка – суттєво довша, але і ефект від неї більший. Регулярне виконання цієї зарядки дозволить вам підвищити тонус організму, покращити загальне самопочуття. Ви зможете нормалізувати роботу серцево-судинної системи, органів травлення та інших внутрішніх органів. А ще – там є вправа для покращення роботи передміхурової залози – другого серця чоловіка.

Можна довго розповідати про оздоровчий ефект цих вправ, але краще дивіться і робіть. Повірте, цей комплекс дозволить вам бути здоровим. Отже – робимо.

Якщо ж ви дійсно серйозно ставитеся до свого здоров’я, пропонуємо дізнатися про ще один комплекс оздоровчих вправ – “9 сил”.

Якщо вам сподобалася зарядка – поширте відео і підписутеся на наш канал у Телеграм “Спас – козацька наука”, щоб слідкувати за нашими новинами.

1 комментар

  1. Чудова гімнастика і виконавці). Не згідний з елементами християнської символіки, бо до справжнього християнства не мають ніякого відношення, а були запозичені і синтезовані з поганських релігій древнього Вавілону

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*