Головна » Бібліотека » Як збільшити людські можливості

Як збільшити людські можливості


Ми часто зустрічаємося з необхідністю зробити зусилля.  Вони бувають різними – емоційними, фізичними або ментальними. Часто потреба в зусиллі може перевищувати наші звичайні можливості. Тобто або вам потрібно підняти щось таке, що в звичайному стані ви підняти не можете. Або пробігти стільки скільки ви не можете пробігти в зазвичай. Або витримати емоційне навантаження таке що неможливо витримати звичайній людині. Або потрібно сидіти і думати та надумати щось, чого ви не могли надумати досі.Для того, щоб ви змогли зробити задумане, пропоную авторську методику Валентина Тарасенка – “Червона дошка”. Одразу ж зазначу – вона працює, перевірив на собі. В цій статті ви дізнаєтеся як її зробити. Дуже просимо зворотнього зв’язку – коментарів про те, що у вас вийшло. Отже, “червона дошка”:

Що потрібно для виконання цієї техніки?
5 хвилин вільного часу та уява

Як це зробити?
Чітко уявіть під ногами червону дошку. Для цього можна дивитися собі під ноги. Ви знаєте, що дошки немає, але ви повинні її бачити своїм внутрішнім зором, в уяві. Це не складно?

Який розмір дошки?
Червона дошка повинна бути розміром десь 80 сантиметрів в ширину та 60 в довжину (плюс мінус 10). Подивіться на малюнок.

Товщиною ця дошка повинна бути від 15 сантиметрів. Чим вона товстіша, тим сильніші та яскравіші відчуття. Але спочатку не потрібно робити її занадто товстою та занадто великою, тобто починати потрібно з указаних розмірів: 80 на 60 на 15.

червнона дошка

Колір.
Дуже важливим є те, що дошка у вашій уяві не є просто пофарбованою зверху, вона має бути «профарбована» наскрізь. Ви можете дивитися їй всередину і бачити червоний колір наскрізь, ніби вона прозора. Це як лід з червоної води.

Тобто первинний образ такий: червона дошка розміром 80 на 60 на 15, червона наскрізь і знаходиться у вас під ногами в Уяві, але Зір спрямований униз під ноги.

Додаткове пояснення Якщо ви змогли чітко собі уявити цей образ, чітко побачити, що дошка знаходиться під ногами, змішуючись у подвійний образ з фізичною підлогою та змінюючи образ того на чому ви стоїте так, якби підлоги нема, хоча насправді вона нікуди не поділась.

Що робити?
Чітко уявіть собі цей образ. Після того як ви зробили образ червоної дошки під ногами, далі вам нічого не потрібно робити, потрібно тільки чекати, зосередивши увагу на відчуттях.

Що далі?
Прислухайтеся до своїх відчуттів. Чи є якісь зміни? Що саме міняється? У якому порядку відбуваються зміни. І лише коли це зрозумієте, переходьте до наступної частини статті (буде пізніше) для звірки відчуттів та подальших пояснень.

До чого тут назва статті.
Під чотирма якостями ми розуміємо розмір, колір і подвійне розташування дошки (в уяві та одночасно під ногами).

Більше про те, чому навчає Валентин, його практичні методики ви можете дізнатися, відвідавиши цю сторінку.

Якщо сподобалася стаття – допоможіть сайту – поширте в соціальних мережах.

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*