Головна » Бібліотека » Зупинка внутрішнього діалогу

Зупинка внутрішнього діалогу

Зупинка внутрішнього діалогу

Гортань

Тих. Тиша. Як увійти в Тих. Зупинити внутрішній діалог за п’ять хвилин.
Як це робиться.
Верхнє небо увігнуте. Потрібно всю верхню площину язика зігнути догори, підняти сам язик і притиснути його до неба, створюючи ефект присоски, язик повинен прилипнути до неба і висіти вільно і розслаблено, під своєю вагою.

Ну, власне і все. Проведіть в цьому стані деякий час, почитайте книгу. Думаю, помітите кілька речей. По-перше, книга читається швидше, погляд ковзає по тексту, але все зрозуміло. Так, саме, так … це відмінний прийом для швидкочитання, спасибі нашим дідам, зберегли його до нашого часу.
Тепер перш ніж виконувати будь-яку з вправ у книзі, спочатку підвісьте язик, взагалі, цей стан досить комфортний і складає перше характерство – хитре застосування простої речі. Наприклад, знаючи про свою надмірну балакучість, ви потрапляєте в ситуацію, де розумієте необхідність мовчання. Якщо ви упіймали себе на думці, що потрібно заткнутися і слухати – підвісьте язик. Результат вас задовольнить. Дуже корисна навичка для початківця психолога-консультанта, який ще не привчив себе не давати порад, а слухати клієнта.
Цей метод входу в Тих має ще деякі особливості і властивості, їх поки не можна розповідати. Поки тільки потрібно сказати, що вони є.
Зупинити внутрішній діалог? За п’ять хвилин? Як два пальці об асфальт!

Автор – Валентин Тарасенко. Взяв звідси: https://plus.google.com/u/0/+TarasenkoValentin/posts/dP7YrhuUZrc

Залишити коментар

Ваш email не буде ніде вказаноОбов'язкові для заповнення поля помічено *

*